Під час інтерв'ю Rotten Tomatoes, актриса поділилася враженнями від переглянутих горорів. У цьому жанрі зірку найбільше вражає операторська робота, сюжетна лінія та моторошні сцени, які добряче вміють полоскотати нерви.

Дивіться також Дженна Ортега вразила цікавим фактом про зачіску для Венздей

Дженна Ортега розповіла про улюблені фільми жахів

Дженна Ортега – американська кіноактриса, яка стала зіркою цього сезону. У свої 20 років вона отримала шалену популярність у всьому світі. За 10 років кінокар’єри, Ортега зіграла чимало другорядних ролей у відомих фільмах та серіалах, зокрема у жанрі горору.

У 2018 році Ортега з’явилася як Еллі Алвес у психологічній драмі-трилері "Ти". Згодом знялася у фільмах Netflix "Няня: Королева вбивць" (2020 рік) та "День так" (2021 рік). Перше визнання отримала завдяки участі у підлітковій драмі The Fallout у 2021 році. Ця роль стала проривною у її кар’єрі. Також у 2022 році Ортега перевтілилася у Венздей Аддамс у телесеріалі Netflix "Венздей". Цього року зірка відзначилася у 6 частині горору "Крик".

Актриса не лише обожнює зніматися у горорах, а й переглядати подібні фільми. Однією з улюблених стрічок Ортеги є драма "Відьма" режисера Роберта Еггерса 2015 року.

Я дуже захоплююся "Відьмою". Все в ній — операторська робота, сюжет, постановка — зроблено так якісно та красиво! Я думаю, що це фільм, про який я думала упродовж кількох тижнів після того, як переглянула його. Він просто ніколи не старіє,
– сказала Ортега.

"Відьма": дивіться трейлер фільму

Колега з фільму "Крик" Майкі Медісон порекомендував актрисі переглянути стрічку "Одержимість". Про неї зірка відгукнулася так: "Це не тільки нав'язливо красиво, а й несхоже ні на що, що я колись бачила раніше. Я люблю дивитися фільм і отримувати від нього якийсь адреналін, тоді я відчуваю, що він зробив свою справу, коли фільм надихає і дає масу ідей".

Це не єдині фільми жахів, на які Ортега посилалася у багатьох своїх інтерв’ю. Як повідомляє IndieWire, акторка також захоплена такими стрічками:

  • "Марс атакує!" Тіма Бертона, 1996 рік;
  • "Випускний вечір", 1980 рік;
  • "Бітлджюс" 1988 рік;
  • "Крик", 1996 рік;
  • "Підступний", 2010 рік;
  • "Володіння", 1981 рік;
  • "Персона", 1966 рік;
  • "Дитячі ігри", 2019 рік.

Говорячи з Elle, Ортега сказала, що перша частина франшизи про Чакі була першим фільмом, який її сильно налякав: "Я думаю, що першим страшним фільмом, який я подивилася, були "Дитячі ігри".

"Я кричала від жаху, бо знала, що він лялька-вбивця, а потім щороку мені снилися кошмари про підняту руку, поки мені не виповнилося 15", – згадала Ортега.

Дженна Ортега на прем’єрі фільму "Крик 6" / Фото з інстаграму зірки