Як інформує 24 канал, у новій комедії Роберта де Ніро є дивовижний сюжетний поворот, який виділяє "Аферу по-голлівудськи", – це один з тих моментів, який навряд чи коли-небудь трапиться в реальному житті. Але в шоу-бізнесі ніколи не знаєш, що відбувається за лаштунками, як крутяться колеса цього лімузина і як обертаються справи, щоб глядач в результаті зміг побачити фільм на екрані.

Рекомендуємо "Диво-жінка 1984" чи "Безславні кріпаки": найочікуваніші прем'єри грудня 2020 року

"Афера по-голлівудськи" з Робертом де Ніро, Томмі Лі Джонсом і Морганом Фріменом в головних ролях – про створення фільмів, зокрема, про створення фільмів в 1970-их роках. Невдаха-продюсер Макс Барбер, якого зіграв Роберт Де Ніро, заборгував босу мафії (Морган Фрімен) і в спробах врятувати і своє життя, і свій бізнес, наважується на зухвалу аферу зі страховкою за участю постарілої зірки (Томмі Лі Джонс). Адже коли ви в розпачі, ви намагаєтеся зробити щось відчайдушне.

"Афера по-голлівудськи": дивіться трейлер до комедії

"Афера по-голлівудськи" може і бути сатирою на індустрію, але дикі витівки не так вже незнайомі легендарному Роберту де Ніро, який працює в кіно вже п'ять десятиліть. І він стверджує, що за своє життя знав таких хлопців, як Макс Барбер.

У відвертому інтерв'ю знаменитий актор Роберт де Ніро розповів про те, що привернуло його увагу в новому проєкті, які продюсери зустрічалися на його шляху і чому так важливо працювати на знімальному майданчику всім разом, ігноруючи статус один одного.

Дивіться також 8 фільмів з Робертом де Ніро, які увійшли в історію кіно

Вітаємо Вас з новим фільмом! Невже і справді персонажі, схожі на Макса Барбера, зустрічалися Вам у Голлівуді?

Дякую! Так, звичайно знав таких. Але я завжди був обережний з продюсерами, і до подібних хлопцям не відносився серйозно. Завжди ходили різні анекдоти в індустрії, звідки з'являлося те чи інше фінансування у деяких фільмів, аж до зовсім вже кримінальних елементів. Але все-таки найпоширеніші історії – це, здається, майже всі намагалися в 1970-их умовити режисерів найняти своїх дружин і коханок у фільм, і аж до сьогоднішнього дня – схильність окремих кінофінансистів і продюсерів "торгувати іменами".

"Торгувати іменами"?

Так, це коли кожному наступному імені в записній книжці розповідають, що їхній попередній співрозмовник "зацікавлений", "у захваті" і "готовий приступити до роботи". Ох вже ці продюсери! Але не всі, звичайно. Безумовно, в індустрії є чесні імена тих людей, з якими завжди хочеться попрацювати знову.

До слова про людей, з якими хочеться попрацювати знову. З режисером і сценаристом "Афери по-голлівудськи" Джорджем Галло ви вже працювали у 1988 році над культовою екшн-комедією "Встигнути до опівночі". І ось, через стільки років, ви знову робите фільм разом. Це було давно запланованим рішенням?

Якоюсь мірою так, – ми багато років говорили про таку перспективу, про різні ідеї. Я знав його, коли був молодим чоловіком. Мені подобається Джордж, він приголомшливий хлопець. Він дуже веселий, у нього чудовий настрій, він відмінно ладнає з акторами і всіма працівниками майданчику. Так що зйомки проходили дуже позитивно і весело, це допомагає вловити правильний комедійний відтінок. Вам потрібні ці веселощі, щоб, коли глядач побачив кіно, ця радість перейшла до нього.


Комедія "Афера по-голлівудськи" / Фото Пресслужба фільму

Зйомки "Афери по-голлівудськи" частково проходили на ранчо в Нью-Мексико і вашому героєві довелося курйозним чином зіткнутися з конем. Як насправді проходили ці зйомки?

О ні, ні. Залишмо це сюрпризом для глядачів і не будемо розкривати туза в рукаві (сміється).

Але це був чудовий час! Я взяв свою молодшу дочку на прогулянку з людьми, що відповідали за наших коней на зйомках, і вона дійсно вперше сіла на коня і покаталася. Для неї особливо це було весело.

Перегляньте також Ця історія може надихати, – Ірина Цілик про зйомки та успіх "Земля блакитна, ніби апельсин"

Ви відомі своєю скритністю і небажанням говорити ні про що, крім роботи, можливо, злегка про політику. Сучасний шоу-бізнес з кожним роком все більше і більше стає пов'язаним із соціальними мережами. І навпаки – герої соціальних мереж виявляються на вершині шоу-бізнесу. Що Ви думаєте про це?

Мені і справді зручно не вести сторінки в соціальних мережах завдяки простому факту – і до них я не часто говорив, і сподіваюся, що тільки у справі. До того ж я не сприймаю себе надто серйозно.


Роберт де Ніро у фільмі "Афера по-голлівудськи" / Фото Пресслужба фільму

В "Афері по-голлівудськи" Ви лідируєте, але це також і кіно з акторським ансамблем. Як Вам працювалося з численними партнерами по знімальному майданчику?

Це була одна з найкомфортніших зйомок за мою кар'єру. З Томмі Лі Джонсом і Морганом Фріменом ми знайомі давно, взаємодіяти з ними було дуже легко, тим більше, що з обома я вже зустрічався в кадрі раніше. Та й з молодими акторами теж все пройшло відмінно, у нас був чудовий кастинг.


Роберт Де Ніро з Томмі Лі Джонсом / Фото Пресслужба фільму


Морган Фрімен у фільмі "Афера по-голлівудськи" / Фото Пресслужба фільму

Коли я отримав сценарій, то відчув одне задоволення від його прочитання, але все виявилося ще краще і смішніше, коли ми влаштували читання, зібравши всіх акторів. Це було неперевершено. Я взагалі намагаюся не нервувати молодих акторів на зйомках, всі повинні зберігати спокій, професіоналізм і грати заради спільної справи.