11 серпня Стороженко зазнав важкого поранення у битві під Зайцевом. На перших знімках після операції ми бачимо, що лікарям вдалося врятувати око захисника.

Читайте більше Ольга Сумська показала болючі кадри евакуації з Мар’їнки: "Без сліз дивитись неможливо"

Віктор Стороженко, який зазнав поранення на фронті, показав фото після операції

Український військовий показав, як виглядає після операції та викачування рідини. Він опублікував фотоколаж, який підписав: "Про наших медиків, щоб ви розуміли! Годують, одягають, миють посуд, тільки в сідниці не цілують", – зазначив він.


Віктор Стороженко після операції на око / Фото з інстаграму актора

Крім цього, Стороженко вже встиг зустрітися з друзями, з якими зробив тепле фото. "Дякую за чудовий день, дякую за час… Це дуже багато значить для мене", – підписав актор світлину.


Віктор з друзями / Фото з інстаграму актора

Нагадаємо, 11 серпня тривали важкі бої під Зайцевим, що на Донеччині. Вони тривали з 7 години ранку і до заходу сонця. Того дня російські війська захопили українські позиції, але ввечері наші бійці знищили ворога і повернули контроль над фронтом. Саме там Віктор Стороженко зазнав поранення: "О 18:45 годині нашу точку накрили касетні міни", – писав він.

Вже під час медичної евакуації ми дізналися що все підчищено, фронт під нашим контролем! Моя жертва не даремна! Слава Україні!,
– доповнив Віктор.

Що відомо про актора Віктора Стороженка

Український актор народився 15 вересня 1990 року у місті Севастополі. Закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого. На сцені з 2015 року.

Чимало вистав зіграв у "Молодому театрі". Серед них: "Горе з розуму", "Тяжкі випробування" та "Фантомні болі".