На екрані зіграли відомі українські актори, які майстерно втілили свої ролі. У матеріалі Кіно 24 ви зможете дізнатися більше про цих талановитих артистів і побачити, як вони виглядають в реальному житті.

Дивіться також Одну із найвідоміших українських книг "Тореадори з Васюківки" Всеволода Нестайка екранізують

Як виглядають актори серіалу "Одна родина" в реальному житті

Таїсія Щурук

Акторка виконала головну роль у серіалі. У фільмі вона представлена як Оксана Романюк, донька фермерів з південної України. Оксана відправляється за кордон, де успішно навчається і працює.

Після двох років перебування за кордоном дівчина повертається додому на канікули й там зустрічає Максима. Молоді люди закохуються, але вимушені приховувати свої стосунки через давню ворожнечу між їхніми родинами. Їхній шанс на щастя руйнує війна. Ось як Таїсія виглядає в реальному житті:

Андрій Ісаєнко

Ще одну роль у серіалі зіграв один із найпопулярніших українських акторів Андрій Ісаєнко. Торік він здобув шалену популярність завдяки серіалу "Жіночий лікар. Нове життя". До речі, уже відомо, коли вийде продовження стрічки.

Тим часом Андрій встиг зіграти у багатьох нових українських стрічках. Серед них: "Новорічна шкереберть", "Щедрик" та багато інших. Останньою його роботою став серіал "Одна родина".

Максим Самчик

Головного героя в серіалі зіграв молодий український актор Максим Самчик, який здобув популярність завдяки ролі в серіалі "Перші ластівки". Його талановиту гру можна також побачити у таких стрічках, як "Пульс", "Солодкий поцілунок", "Ботоферма", "Коло омани", "Тільки живи".

У серіалі "Одна родина" Максим Самчик отримав окремі компліменти за виконання ролі Максима Куца. Ось як він виглядає в реальному житті:

Віктор Жданов

Поза роллю в серіалі "Одна родина", Віктор Жданов відзначився у культовому українському серіалі "Спіймати Кайдаша", де він виконав роль Омелька Кайдаша.

У його акторському портфоліо значаться такі проєкти, як "Останній яничар", "На лінії життя", "Кіборги", "Вулкан", "Чорний ворон", "Захар Беркут", "І будуть люди", "Сага", "Я працюю на цвинтарі" та інші. Віктор Жданов вражає майстерністю у втіленні абсолютно різних персонажів. Ось як він виглядає поза кадром:

Насолоджуйтеся переглядом серіалу "Одна родина" у мережі, де ви зануритесь у захопливий світ його персонажів. Цей серіал не лише пропонує насолодитися високоякісною грою акторів, але й дозволяє побачити їхніх героїв з різних перспектив. Ви зможете порівняти, як персонажі виглядають на екрані та в реальному житті, спостерігаючи за їхніми акторськими трансформаціями.