Серіал "Молода" устигли відзняти до великої війни, коли не було комендантської години й загроз ракетних ударів. Про це 24 Каналу повідомив Новий канал.

Дивіться також "Про долари не йдеться": Задніпровський відверто розповів, де і скільки заробляв за останній рік

Ольга Жуковцова розкрила секрет своєї стрункості

Кілька днів роботи поспіль, між ними один вихідний – в такому шаленому темпі актори та група жили три місяці. Акторка Ольга Жуковцова, яка зіграла головну роль у "Молодій", розповіла як вона відновлювалася після зйомок.

Зазвичай після зйомок намагаюся багато спати, добре і правильно харчуватися, п’ю вітаміни, не користуюся декоративною косметикою, не сушу феном волосся та не роблю укладки, – зізналась Ольга. – Упор – на зволоження організму. П'ю багато води, на обличчя наношу флюїди, роблю маски. Люблю, коли шкіра зволожена та підживлена,
– сказала вона.

А ще під час зйомок акторка схудла: "Коли я багато працюю чи стресую, худну, – розповідає Ольга. – Організм так реагує, йому їжа не потрібна, тому немає апетиту. Тож змушую себе їсти. Не дуже люблю солодке, може, ще й тому вдається підтримувати форму".


Ольга Жуковцова / Новий канал

Про що серіал "Молода"


Шоу розповідає захопливу історію Ольги, яка вдає з себе 26-річну міленіалку заради того, щоб отримати роботу своєї мрії. Чи варто починати життя заново, втративши 14 років свого віку? Це питання без відповіді. Дивіться серіал "Молода" з понеділка по четвер о 19:00 на Новому каналі