Алан Бадоєв разом з телеканалом "1+1 Україна" вже півтора року працює над документальною стрічкою "Довга доба". Він знятий на основі реальних відео українців з різних куточків нашої країни.

Дивіться також 10 найочікуваніших фільмів літа 2023 за версією IMDb, які не можна пропустити

Алан Бадоєв про проєкт "Довга доба"

Ми обробили понад 200 годин ексклюзивного матеріалу. Цей фільм є документом спротиву нашого народу проти російської орди. Для мене важливо залишити цей фільм як документ нашим дітям і надати людям усього світу можливість відчути життя пересічних українців під час війни,
– наголосив Бадоєв.

"Це все дуже складний матеріал. Ми наполягали на тому, щоб використовувати лише ексклюзивні кадри з телефонів людей. Тобто жодних інтерв’ю, жодних дописів. Вся картина побудована з того, що люди передавали нам з телефонів. Це дуже складна та емоційна річ", – доповнив Бадоєв.

За словами Алана, упродовж місяця стрічка буде готова до прем’єрного показу. Бадоєв прагне, щоб фільм "Довга доба" побачили не лише в Україні, а й за її межами. "Я хочу, щоб люди бачили, що війна – це пил", – поділився Алан.

Раміна заплакала

Після інтерв’ю режисер показав перші ексклюзивні кадри Раміні. Початок фільму був настільки емоційним, що журналістка не могла стримати сльози і заплакала. "Я заплакала, оскільки знаю, що там сталося. Я також знімала цих людей у Бучі і знаю, через що вони пройшли", – підкреслила Раміна.

Раміна розплакалася, коли побачила перші кадри фільму "Довга доба": дивіться відео