Алек та Гілларі Болдвін, окрім новонародженої доньки, мають шість спільних дітей: Кармен, Рафаель, Леонардо, Ромео, Едуардо та Люсія. Усі діти ще не досягли 10-річного віку. Крім них, Алек має 26-річну доньку Айрленд від колишньої дружини Кім Бейсінгер – американської актриси.

Читайте більше "Мало не помер кілька років тому": Метью Перрі з "Друзів" поділився відвертими фактами з життя

Алек Болдвін показав тепле фото своєї сім’ї

Один, два, три, чотири, п'ять, шість, сім,
– Алек підписав фото в інстаграмі.

На фото немає тільки 26-річної доньки Айрленд.


Алек Болдвін з дружиною і дітьми / Фото з інстаграму актора

У Алека Болдвіна вісім дітей

Нещодавно дружина актора показала відео перших хвилин після народження восьмого малюка. Гіларія народила доньку 22 вересня. Дівчинку назвали Іларія Каталіна Ірена Болдвін.

Як бачимо, мати почувається добре, а рідні брати та сестри радо обіймають новонароджену сестру. Алек Болдвін також не стримує емоцій.

Вона тут! Ми так раді представити вам нашу крихітну мрію. Іларія Каталіна Ірена, 22.09.2022, вага 3.09 кг. І вона, і я щасливі й здорові. Її брати й сестри Болдвін вітають її в нашому будинку,
– залишила дружина зірки в інстаграмі.

В Алека Болдвіна народилась 8-ма дитина: дивіться відео після народження

Важливо зазначити, що 21 жовтня 2021 року від пострілу Алека Болдвіна на зйомках фільму "Іржа" загинула операторка з України Галина Гатчінс. Розслідування триває, і днями з’явилась нова інформація про те, що актора можуть притягнути до кримінальної відповідальності.