Грантова програма Gold Fellowship спрямована на підтримку молодих режисерів і містить не тільки фінансову допомогу, але й особистий наставницький супровід, а також можливості активної співпраці з однодумцями.

Дивіться також Лія Ахеджакова вийшла на сцену з прапором України й довела росіян до істерики

Українську режисерку Алісу Коваленко номінували на оскарівську стипендію

Аліса Коваленко у своєму фейсбуці повідомила, що до кінця серпня будуть вручені дві стипендії: одна – міжнародна, інша – національна (для режисерів із США).

Це дуже приємний сюрприз і велика честь бути українською фіналісткою премії Оскар у Золотій жіночій стипендії 2023!,
– радісно написала жінка.

"Щороку вони обирають трьох міжнародних і трьох американських режисерок-початківців. Наприкінці серпня буде присуджено дві стипендії – одну міжнародну та одну внутрішню. Але це вже важливе визнання. Дякуємо Academy Gold!", – доповнила вона.

Аліса Коваленко може отримати стипендію від Американської кіноакадемії 2023 року / Фото з фейсбуку режисерки

Що відомо про Алісу Коваленко

35-річна Аліса Коваленко народилася у Запоріжжі. Серед її проєктів можна відзначити такі фільми, як "Сестра Зо" (2014 рік), "Аліса в країні війни" (2015 рік), "Домашні ігри" і "Ми не згаснемо". Зараз Аліса Коваленко бореться за Україну на передовій, входячи до складу штурмової роти. У червні 2023 року її фільм "Ми не згаснемо" отримав перше місце на конкурсі повнометражних фільмів під час 20-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.