Ангуса Клауда знайшли мертвим у його будинку в Окленді, штат Каліфорнія, у липні цього року. У заяві від сім'ї актора йшлося про те, за тиждень до своєї смерті він поховав батька і важко переживав цю втрату. Відомо також, що зірка відкрито боровся із психічними захворюваннями.

Рекомендуємо Готуйте попкорн: 5 комедій про спортивні змагання для ідеальних вихідних із друзями

Від чого помер зірка "Ейфорії" Ангус Клауд

Днями слідство встановило, що причиною смерті стало випадкове передозування смертельною сумішшю наркотиків. Конкретно, у звіті каліфорнійської поліції вказано, що "Клауд помер від смертельної суміші метамфетаміну, фентанілу, кокаїну і бензодіазепінів".

Мати Ангуса Клауда заявила в соціальних мережах, що син "не мав наміру накласти на себе руки" і додала, що він говорив про свої плани й про свою сім'ю лише кілька годин до смерті.

Ангус Клауд / A24

Що відомо про Ангуса Клауда

  • Ангус здобув освіту у Школі виробничого дизайну при Оклендській школі мистецтв. Під час своєї роботи поблизу Барклайського центру в Брукліні Енгус Клауд зустрів агентку серіалу "Ейфорія" Дженніфер Вендітті.
  • У 2019 році він розпочав свою акторську кар'єру у цьому серіалі, де зіграв роль Феско, наркоторговця. За неї він отримав нагороду Еммі та завоював широку популярність. Крім того, Ангус Клауд знявся у фільмах "Північний Голлівуд" (2021 рік) та "Лінія" (2023 рік).