Дізнайтесь в матеріалі, що відомо про створення фільму та яку ціль перед собою ставив Антон Птушкін. Дивіться трейлер і читайте, коли можна буде побачити стрічку у кіно.

Рекомендуємо Абсолютні рекордсмени: 3 легендарні фільми, які отримали найбільше статуеток Оскара

Антон Птушкін зняв фільм під час війни: про що стрічка

У своєму першому фільмі Птушкін розповідає про події в Україні після вторгнення російських військ, фокусуючись на відносинах між людьми та тваринами, які стали свідками або жертвами цієї війни.

Цей проєкт взагалі відрізняється від всього того, що я робив раніше. Тут не буде красивих ландшафтів, прольотів на дроні (бо всі дрони самі знаєте де) чи чогось такого. Це спроба показати війну в Україні під іншим кутом – через стосунки людей і тварин,
зазначив Антон.

У цьому фільмі основними героями стали коти, собаки, ведмеді, леви, лемури та єменський хамелеон, якого кличуть Ігорем. Окрім тварин, в картині також взяли участь люди, які рятували їх, ризикуючи власним життям.

"Ми, наші улюбленці та війна": дивіться онлайн трейлер фільму

Фільм був створений у рамках українсько-канадської співпраці, і над його зніманням працювали протягом останніх 1,5 року.

Документальний фільм вийде у кіно: коли можна буде подивитись

"Ми, наші улюбленці та війна" стане фільмом-відкриттям цьогорічного міжнародного фестивалю середньометражного документального кіно DocKyivFest. А з 4 квітня вийде у всеукраїнський прокат.

Птушкін розповідав, що спочатку стрічка була спрямована на західну аудиторію, але пізніше автори вирішили, що вона також повинна бути доступною для українських глядачів, тому випустять її в кінотеатрах. Крім того, фільм буде доступний на YouTube.