Фанатам обіцяють нові шоу та мультфільми. Творчими керівниками будуть ті самі люди, які створювали "Легенду про Аанга" – Майкл Данте ДіМартіно і Брайан Коніецко.

До теми Бівіс і Батхед повертаються у новому художньому фільмі: подробиці

ДіМартіно і Коніецко звітуватимуть перед президентом Nickelodeon Animation Ремсі Наіто. Тобто на цей раз все серйозно. Вочевидь, у Nickelodeon таки оцінили потужність оригінального серіалу. Перший сезон "Аватар: легенда про Аанга" вийшов у 2005 році, а останній – у 2008. Але увага та любов фанатів до цього проєкту не згасає й досі. Тим паче момент виходу мультимедійний серіал отримав безліч схвальних відгуків від кінокритиків.

Що відомо про майбутні проєкти Avatar Studios

  • Першим проєктом Avatar Studios стане повнометражний анімаційний фільм. Його виробництво планують розпочати вже у 2021 році. Більше подробиць поки що не розкривають.
  • Серіали та фільми за всесвітом Аватара виходитимуть на стрімінговому сервісі Paramount +. Це колишній CBS All Access, який перезапустять під новою назвою вже 4 березня 2021 року.

Попередні проєкти за всесвітом "Аватар: легенда про Аанга"

Також у 2010 році вийшов фільм "Останній повелитель стихій". Але стрічка вийшла на стільки жахливою, що про неї згадувати просто непристойно. Майкл Данте Ді Мартіно і Брайан Коніецко не були залучені до цього проєкту. І цілком ймовірно, що саме це стало промахом.

У 2012 році на Nickelodeon вийшов мультсеріал "Легенда про Корру", який тривав 4 сезони. Це було якісним розширенням франшизи, але багато загадок так і залишились нерозкритими.

До слова, у 2018 році Netflix анонсував серіал-адаптацію "Легенди про Аанга" з живими акторами. Спочатку шоу-раннерами виступали Майкл Данте ДіМартіно і Брайан Коніецко, але у 2020-му вони покинули проєкт через творчі розбіжності.