Кемерон сказав, що він більше не зацікавлений у фетишизації зброї у своїх бойових сценах, враховуючи нестримне насильство із застосуванням вогнепальної зброї у США.

Читайте також На зйомках Аватара 2: Кейт Вінслет побила рекорд Круза, затримавши дихання під водою на 7 хвилин

Кемерон вирізав із "Аватара 2" 10-хвилинну сцену з вогнепальною зброєю

Насправді я вирізав з фільму близько 10 хвилин, присвячених перестрілкам. Я хотів позбутися деякої потворності, знайти баланс між світлом і темрявою. Звичайно, у вас має бути конфлікт. Насильство і дія — те саме, залежно від того, як ви на це дивитеся. Це дилема кожного режисера бойовиків, а я відомий як режисер бойовиків,
– сказав Кемерон.

Раніше Кемерон також сказав в інтерв'ю: "Я оглядаюся на деякі фільми, які я зробив, і я не знаю, чи хотів би так робити цей фільм зараз. Я не знаю, хотів би я фетишизувати зброю, як я зробив у декількох фільмах "Термінатор" 30 років тому, в нашому нинішньому світі. Те, що відбувається зі зброєю у нашому суспільстві – мене від цього нудить".

"Аватар: Шлях води" зараз йде в кінотеатрах. Фільму знадобилося два тижні, аби зібрати у світовому прокаті 1 мільярд доларів. Відомо, що тільки три стрічки у цьому році змогли зібрати у прокаті такі гроші, це: "Топ Ґан: Меверік" та "Світ Юрського періоду: Домініон".

"Аватар: Шлях води": дивіться трейлер картини