Кіно 24 підготувало 3 кінострічки, в яких знялася Блейк Лайвлі. Обирайте фільм з чудовою акторкою та отримуйте задоволення від гарно проведеного часу.

Дивіться також Захопливі фільми, які доводять, що у житті немає нічого неможливого

"Вік Аделайн"

У фільмі "Вік Аделайн" концепція вічного життя та вічної молодості досліджується через історію головної героїні, яка завдяки рідкісній випадковості залишається такою ж, якою вона була на початку 20 століття. Минають роки, і Аделайна змушена постійно переїжджати, щоб уникнути підозр і вести усамітнене життя. Однак випадкова зустріч змінює все для жінки, спонукаючи її нарешті дати волю своїм емоціям і бажанням.

"Вік Аделайн": дивіться онлайн трейлер фільму

"Проста послуга"

Доброзичлива молода вдова на ім'я Стефані опиняється втягнутою у справу про таємниче зникнення. Безробітна Стефані, яка веде кулінарний відеоблог зі скромною кількістю підписників, перетинається з витонченою Емілі, жінкою, що живе життям у розкоші та гламурі. Незважаючи на свої відмінності, жінки швидко стають близькими подругами, причому Емілі користується готовністю Стефані допомагати доглядати за її сином. Однак дружба приймає похмурий оборот, коли Емілі безслідно зникає після того, як вкотре залишає сина на піклування Стефані. Громада залишається в шоці, коли розгортається розслідування зникнення Емілі.

"Проста послуга": дивіться онлайн трейлер фільму

"Бачу лише тебе"

За сюжетом, Джина, яка втратила зір внаслідок нещасного випадку в дитинстві, незважаючи ні на що, знайшла кохання і щастя у шлюбі. Однак нещодавній візит до офтальмолога виявив потенційне рішення для відновлення її зору. За фінансової підтримки свого люблячого чоловіка Джина перенесла операцію, і після місяця реабілітації її зір чудесним чином почав відновлюватися. Незважаючи на радість Джини від того, що вона знову побачила світ у всіх кольорах, стало зрозуміло, що її чоловік, можливо, не так сильно зрадів її новій незалежності, як раніше насолоджувався її залежністю від нього.

"Бачу лише тебе": дивіться онлайн трейлер фільму

Якщо вас зацікавила гра Блейк Лайвлі в серіалі "Пліткарка", то ви можете переглянути будь-яку з цих кінострічок. Впевнені, ви не пошкодуєте, адже в кожному фільмі акторка майстерно розкриває свої акторські таланти.