Кіно 24 спільно з партнером Favbet підготувало 5 захопливих мотиваційних фільмів, які варті вашої уваги. Ці щирі історії про боротьбу та силу духу, що бере гору над страхом, доведуть, що у світі немає нічого неможливого.

Дивіться також Українське спортивне кіно: 3 фільми, що закарбуються у вашій пам'яті

"Стажер"

У центрі подій фільму "Стажер" – історія Бена Віттакера, 70-річного вдівця, який вирішує, що пенсія – не для нього. Чоловік подає заявку на програму стажування в онлайн-магазині модного одягу, який очолює молода і перспективна Джулс Остін. І хоч спочатку усі дещо скептично ставляться до працівника у віці, його мудрість і доброта підкорюють колег та керівницю.

Відтак Бен і Джулс спільно долають виклики на роботі, а також й в особистому житті, отримуючи цінні уроки один від одного.

Фільм "Стажер" – чудове нагадування про те, що вік ніколи не повинен бути перешкодою для досягнення цілей.

"Стажер": дивіться онлайн трейлер фільму

"Клік: З пультом по життю"

У цьому фільмі глядачам нагадають про важливість сповільнення темпу і насолоди моментами життя, оскільки поспіх може призвести до того, що ми пропустимо те, що дійсно має значення.

За сюжетом, Майк Ньюман – успішний архітектор, кар’єрі якого може позаздрити кожен. І хоч головний герой має люблячу сім'ю, постійна гонитва за успіхом призвела до того, що він надзвичайно мало часу проводить разом із рідними.

Одного дня у руках Майка опиняється пульт дистанційного керування, який дозволяє йому керувати власним життям: він може пропускати несуттєві для нього моменти, промотуючи їх, як фільм. Чоловік спочатку знаходить радість у контролі, який отримав. Однак, коли технологія починає давати збій, він виявляє, що суперпульт дистанційного керування має велику ціну. Це одкровення змушує Майка переглянути свої пріоритети та справжню цінність стосунків. Однак чи зможе головний герой виправити ситуацію та змінити своє життя?

"Клік: З пультом по життю": дивіться онлайн трейлер фільму

"Почни спочатку"

Автори фільму “Почни спочатку” навіть у назві закликають глядачів повірити у себе. Надихне на зміни головна героїня Мая, яку зіграла Дженніфер Лопес. Ця історія змусить і сміятися, і плакати, а також мотивуватиме до наполегливості й рішучості на шляху до змін.

За сюжетом, несподівано Мая, чиє життя було сповнене невдач і розбитих мрій, отримує новину, що змінює її долю. Жінка успішно проходить співбесіду на престижну роботу у відомій корпорації.

Ця можливість, здобута не зовсім чесним шляхом, дає їй шанс довести, що творчість і працьовитість цінніші за дипломи. Та чи зможе головна героїня врешті-решт змінити своє життя так, як вона сама того хоче й реалізувати свої креативні ідеї без академічного бекграунду?

"Почни спочатку": дивіться онлайн трейлер фільму

"Завжди кажи "Так"

Фільм "Завжди кажи "Так" розповість історію трансформації Карла, банківського службовця, який стає на шлях самовдосконалення.

За прикладом друга Карл записується на психологічний тренінг, спрямований на підвищення його життєвої енергії. Саме ця подія несподівано стає переломним моментом, адже чоловік приймає нову мантру – казати "так" кожній можливості, яка трапляється на його шляху. А як зміниться життя головного героя, який занадто часто відмовлявся від речей, які могли б змінити його долю – глядачі побачать у комедії "Завжди кажи "Так".

"Завжди кажи "Так": дивіться онлайн трейлер фільму

"У гонитві за щастям"

Дивовижна реальна історія, яка трапилась на початку 1980-х років, послужила основою для цієї кінострічки. Кріс Гарнер вирішив змінити своє злиденне життя, влаштувавшись на стажування в торговельну компанію.

Попри невеликі шанси – коли лише один з двадцяти новачків на фондовій біржі зазвичай досягає успіху – Гарнер ризикнув. І навіть після того, як дружина пішла, залишивши його на вулиці з малолітньою дитиною, він наполегливо йшов до своєї мрії. Подолавши випробування бідністю, бездомністю, життям у притулках і навіть ув'язненням, Кріс Гарнер не тільки залишився на плаву, але й досягнув усього, чого прагнув. А все завдяки вірі у те, що він робить.

"У гонитві за щастям": дивіться онлайн трейлер фільму

Час змін разом із Favbet

Для того, щоб наважитися на зміни, важливо відійти від традиційних підходів і вдатися до сміливих дій.

Це можна відчути з ліцензійною букмекерською компанією Favbet, яка вже понад 20 років працює на українському ринку. Робіть ставку на вдачу та вигравайте!