Як зазначається, Сильвестр Сталлоне буцімто має виступити не тільки режисером, але й сценаристом стрічки "Брати-легенди". Старт "зйомок фільму" про Віталія та Володимира Кличків планувався на осінь 2020 року, однак через пандемію дату довелось пересунути на 2 роки.

Цікаво Від "Перевізника" до "Тенета": 8 голлівудських фільмів, в яких згадали Україну

До слова, цей першоквітневий жарт став продовженням минулорічного. Адже 1 квітня 2020 року інший сайт фанатів боксерів поширив аналогічну історію.

Тепер же історія отримала своє продовження – буцімто зйомки змушені були відкласти через пандемію коронавірусу й карантинні обмеження.

Що відомо про дружбу Кличків зі Сильвестром Сталлоне

Сильвестр Сталлоне підтримує дружні стосунки з Володимиром і Віталієм Кличками. Так, у 2012 році вони втрьох спродюсували мюзикл "Роккі". Тоді Віталій та Володимир спільно розробили боксерські елементи шоу.

Окрім цього, голлівудський актор ніколи не приховував, що є прихильником цих знаменитих українців. У тому ж 2012 році Сталлоне підтримав Володимира Кличка на бою в Гамбурзі, а у 2009-му вболівав за українця під час бою з американцем Крісом Арреолою в Лос-Анджелесі.


Сильвестр Сталлоне з братами Кличками / Фото EPA

Володимир Кличко в кіно

До слова, Володимир і Віталій Клички раніше й справді з'являлися в кіно. У 2011 році на екрани вийшов документальний фільм "Кличко" режисера Себастіана Денхардта. Фільм транслювали у кінотеатрах Німеччини, Австрії, США, Польщі, Естонії та України.

Окрім цього, Володимир Кличко має чималий досвід зйомок у голлівудських фільмах. Боксер отримував запрошення від знаменитих режисерів та мав ефектні камео у популярних стрічках:

  • "11 друзів Оушена"
  • "Красунчик"
  • "Красунчик 2"
  • "Кров’ю і потом: анаболіки"
  • "Відданість"
  • "Здолати себе" та ін.