Причиною смерті Рендалла стала тяжка хвороба БАС – бічний аміотрофічний склероз. Він помер у суботу 5 серпня, про це йдеться у заяві його сім'ї.

Дивіться також Помер режисер Вільям Фрідкін, батьки якого були єврейськими іммігрантами з України

Помер коханий Сандри Буллок – фотограф Браян Рендалл

З великим сумом ми поділяємо той факт, що 5 серпня Браян Рендалл мирно помер після трирічної боротьби з БАС. Браян вирішив зберегти свою подорож із БАС у таємниці, і ті з нас, хто піклувався про нього, зробили все можливе, щоб виконати його прохання,
– написали вони.

"Ми безмірно вдячні невтомним лікарям, які разом із нами боролися з цією хворобою, і добрим медсестрам, які стали нашими сусідами по кімнаті, часто жертвуючи своїми сім'ями, щоб бути з нами", – доповнила сім'я у заяві.

Сім'я Рендалла також попросила журналістів не турбувати їх питаннями про фотографа. Їм потрібне "усамітнення, щоб сумувати й змиритися з неможливістю попрощатися з Браяном".

Що відомо про стосунки Сандри Буллок та Браяна Рендалла

  • У 2015 році Буллок найняла Рендалла як фотографа на свято свого сина. Там і зародилися їхні стосунки. Пізніше того року вони публічно заявили про своє весілля, на яке запросили Дженніфер Еністон та Джастіна Теру.
  • У них немає спільних дітей, проте в актриси є двійко прийомних діток – 13-річний син Луї та 11-річна донька Лейла, а у Браяна залишилася доросла донька на ім'я Скайлар від попереднього шлюбу.