Актори серіалу "Будинок дракона"

Все менше часу залишається до старту зйомок "Будинку дракона", відтак HBO майстерно підігріває цікавість публіки до майбутнього проєкту. Днями кінокомпанія вирішила розсекретити імена акторів, які отримали головні ролі у стрічці. Жоден із зірок "Гри престолів" не потрапив до цього списку.

Читайте також Один з безжальних монологів Дейнеріс Таргарієн був імпровізацією: цікаві деталі

Так, Олівія Кук перевтілиться в Алісенту Гайтавер. У книзі ця героїня відіграє особливу роль у сюжеті. Алісента зростала поряд з королем, а тому володіє аристократичними манерами та політичним баченням.

Актриса Емма Д'Арсі приміряє образ принцеси Рейнір Таргарієн. Саме вона мала стати першою жінкою-королевою Вестероса. Ця героїня добре відома глядачам, адже вона з Алісентою були головними особами у знаменитій війні, яку назвали "Танець дракона".

Водночас на роль молодшого брата короля Візеріса – принца Деймона Таргарієна – запросили знаменитого британця Метта Сміта. Актор вже зумів прославитись завдяки гучним проєктам, серед яких – серіал "Корона". А от у Візеріса Таргарієна перевтілиться Педді Консідайн. Про це представники HBO оголосили ще у жовтні 2020 року.


Головні актори серіалу "Будинок дракона" / Фото Insider

"Будинок дракона": перші деталі сюжету

Перші чутки про зйомки приквелу до "Гри престолів" поширились ще у 2019 році. Та тільки за рік обговорень у мережі представники компанії HBO підтвердили інформацію, зазначивши, що проєкт вийде на стрімінговій платформі із назвою "Будинок дракона".

Цікаво "Гра престолів": коли розпочнуться зйомки приквелу "Будинок дракона"

Сюжет серіалу заснований на книзі Джорджа Мартіна "Пісня льоду й полум'я", в якій розповідається про таємниці родини Таргарієн та міжусобну боротьбу в межах палацу. Всі події розгортатимуться за 300 років до "Гри престолів", тому жодного актора саги не запросили на зйомки.