Альбіну також можна побачити у серіалі "Слід", який вийшов у 2020 році, та у серіалі "К.О.Д", що з'явився на екранах цього року. Чим зараз займається акторка, читайте на сайті Кіно 24.

Дивіться також Де зараз і як зустріла повномасштабну війну зірка "Жіночого лікаря" Олеся Власова

Життя Альбіни Перерви під час повномасштабного вторгнення

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення Росії в України, Альбіна Перерва разом з мамою перебувала на Сумщині – у селі за 30 кілометрі від кордону з Росією. У перші дні великої війни було дуже складно і страшно, оскільки рідний брат акторки на той момент був у Бучі. Дізнатися про звірства росіян у місті сім'я змогла, коли з'явилося світло, а чоловік вийшов на зв'язок лише згодом та повідомив, що живий.

Тоді я почала волонтерити, спілкуватися з військовими, і вони мене дуже заспокоювали. Ми з мамою робили окопні свічки, передавали нашим хлопцям. Також возили продукти, готували їжу, пироги пекли,
– розповідала Альбіна.

Спершу Перерва не вірила, що зможе надалі продовжувати акторську кар'єру. Однак з часом вона таки поїхала до Києва на знімання серіалу "Слід". Зараз жінка радіє тому, що повернулася в улюблену професію.

Серіал Слід Актори серіалу "Слід" / Фото пресслужба СТБ

Як зараз живе Альбіна Перерва

Попри те, що Альбіна Перерва продовжує з'являтися на екранах, вона не надто активна у своїх соціальних мережах. Раніше акторка часто ділилася з шанувальниками кадрами зі знімального майданчика. Була активною й у тіктоці: жінка, зокрема, виставляла відео зі своїми колегами по кінопроєктах. Ймовірно, зараз Альбіна проживає в Україні, оскільки активно займається кар'єрою. Про особисте життя акторки наразі інформації немає.

Відомо, що колись вона підтримувала гарні стосунки з колегою по серіаліті "Київ вдень та вночі" Оксаною Аврам. Подруги були на зв'язку та періодично бачились. Можливо, дружать й зараз. Однак на інших акторів Альбіна також підписана в інстаграмі. Тож надіємося, що герої улюбленої стрічки не забули одне про одного.