У 2021 році відбулася прем'єра костюмованої драми "Кава з кардамоном", у якому акторка зіграла роль Анни. У матеріалі Кіно 24 дізнайтеся, як зараз виглядає та живе Олена Лавренюк.

Радимо Сенцов відверто відповів, чому пішов на фронт: "Потім такої можливості вже не буде"

Де зараз Олена Лавренюк

Олена – мама двох дітей і талановита актриса, яка зараз активно грає в театрі та багато подорожує. Її соцмережі свідчать про те, що нещодавно вона побувала в Америці.

Крім своєї творчої діяльності, Олена активно використовує свою платформу для популяризації правди про російську агресію. Вона привертає увагу своєї закордонної аудиторії до цієї важливої теми, ділячись реаліями та історіями з України. Олена прагне, щоб світ знав правду про ситуацію, що склалася, і щоб люди з різних куточків планети усвідомлювали важливість підтримки України в цей складний час.

Олена також грає у виставі "Егоїстки". Акторка зазначає, що ця вистава допомагає відволіктися від сьогодення. Попри те, що це комедія, і на перший погляд здається легким жанром, насправді в ній закладено багато глибоких смислів, які треба вміти побачити.

Ця постановка не лише розважає, але й змушує задуматися над важливими питаннями. До того ж спектакль має дуже жіночний характер, з чудовим музичним супроводом, що додає йому особливої атмосфери. Відмінна акторська гра робить кожен момент на сцені незабутнім, даруючи глядачам яскраві емоції та враження.

Олена Лавренюк в серіалі "Кава з кардамоном"

Серіал знятий за мотивами відомого роману Наталії Гурницької "Мелодія кави у тональності кардамону". Це зворушлива історія про заборонене кохання молодої українки до значно старшого одруженого польського шляхтича. Події розгортаються у Львові в XIX столітті.

"Кава з кардамоном": дивіться онлайн трейлер фільму

Режисерка стрічки "Кава з кардамоном" зауважила, що у серіалі головна героїня, роль якої зіграла Олена, не постає в образі жертви, а як самодостатня особистість, яка поважає себе. У стрічці ви побачите неймовірні вбрання та чарівні образи героїв, адже художником з костюмів став Дмитро Курята, який розробляв вбрання для героїв серіалу "Кріпосна".