Однак доньці Заслуженої артистки України довелось просити прихильників про фінансову допомогу, аби вилікувати маму. Акторка перенесла складні операції й тепер зовсім не знімається у кіно. Дізнайтесь у матеріалі Кіно 24, де зараз Тетяна Шеліга і на які кошти живе.

Дивіться також Ви також зможете: 3 високорейтингові фільми про жінок у спорті

Де зараз Тетяна Шеліга

Починаючи з 24 лютого, Тетяна Шеліга залишалася в Києві та не покидала місто. Перші місяці війни вона провела разом з дочкою та рідними у підвалі-укритті.

Відома зірка українських театрів і серіалів пройшла дві серйозні операції у 2022 році: на серці та на хребті. Шеліга визнала, що ніколи раніше не зверталася за допомогою, але її ресурси та близьких людей вже вичерпалися.

Протягом 2022 року мамі зробили дві найскладніші операції: на серці та попереку. Мама не працює: не знімається в фільмах, не бере участь в телевізійних проєктах.
– зазначала донька актриси.

Окрім того, донька Тетяни Шеліги розповіла, що акторка зараз проживає на свою пенсію, яку витрачає, в основному на дорогі ліки, деякі з них зірці українських серіалів доведеться приймати уже усе життя.

Тетяну підтримали прихильники, а також колеги, зокрема, українська акторка Ольга Сумська, яка вчасно повідомила лікарям Інституту серця про проблему Шеліги і їй надали допомогу.

Тетяна Шеліга – українська акторка: що відомо з біографії

  • Українська акторка театру та кіно, Заслужена артистка України (1996). Номінантка на театральну премію "Київська пектораль" (1997);
  • Взяла участь у зйомках десятків фільмів, зокрема: "Центральна лікарня", "Коли ми вдома", "Київський торт", "За двома зайцями". До війни Росії з Україною часто знімалась у російських стрічках.
  • Була двічі заміжньою, має доньку Анастасію та онуків.