Канал Showtime дебютував на Comic-Con at Home з офіційним трейлером Dexter: New Blood. Серіал складатиме 10 епізодів, сюжет яких починається через десять років після фіналу оригінального шоу.

До теми Декстер вже близько: відома дата прем'єри дев'ятого сезону

Чим вразив трейлер нового Декстера

Після інсценування своєї смерті в фіналі серіалу у 2013 році Декстер Морган (Майкл Голл) почав нове життя лісоруба. Тож в новому сезоні виявиться, що він живе в Айрон-Лейк, штат Нью-Йорк, під вигаданим ім'ям і керує магазином спортивних товарів, що дає йому широкий доступ до безлічі ножів.

Фінал попереднього і "останнього" сезону серіалу був широко розкритикований, але Голл сказав під час панелі Comic-Con, що якийсь час в глибині душі він повертався до Декстера.

Разом з усіма на цій панелі і з усіма, хто коли-небудь дивився шоу і є його фанатом, я ставив собі питання, що, чорт забирай, сталося з цим хлопцем,
– сказав Майкл Голл.

Оригінальний шоураннер Клайд Філліпс, який покинув серіал на півдорозі, повернувся для відродження серіалу. Крім Голла, з'являться ветерани оригінального серіалу Дженніфер Карпентер і Джон Літгоу – ймовірно в спогадах, оскільки обидва їх персонажа загинули за сюжетом. До акторського складу також повернуться Кленсі Браун, Джулія Джонс, Алано Міллер, Джонні Секвойя і Джек Олкотт; Джеймі Чанг, Оскар Волберг і Кеті Салліван.

"Декстер: Нова кров" 2021: дивіться трейлер серіалу