У День святого Валентина Вероніка звернулася до Олега зі зворушливим привітанням. Дружина наголосила, що почувається щасливою, адже не навчилась відкладати життя на потім.

Дивіться також 10 фільмів на День святого Валентина, щоб провести вечір по-особливому

Вероніка Вельч з ніжністю привітала Олега Сенцова у День Валентина

"Твої побратими знають тебе як відважного командира, кіноколеги як вимогливого, а часом і дуже вимогливого режисера, ну а я – як мого найдорожчого чоловіка, з яким хочеться знову і знову зустрічати сонце на палубі яхти", – сказала Вероніка Вельч у коментарі 24 каналу.

Щаслива, що наше життя не було поставлене на паузу. Щаслива, що ми так і не навчились відкладати життя на потім. Що для кожного з нас "любити" – це давати іншому стільки кисню і простору для самореалізації, скільки потрібно. Вдячна, що маємо багато любові, а нинішній день є тільки одним із 365/366, коли хочеться сказати: "Люблю. Бережи себе і нехай Бог береже!",
– доповнила вона.


Олег Сенцов і Вероніка Вельч / Фото з фейсбуку режисера

До теми Не разом, але з любов'ю в серці: дружини зірок-військових звернулися до них у День Валентина

Нагадаємо, Олег Сенцов, який зараз на фронті захищає Україну від російського загарбника, вчетверте став батьком 4 грудня. 26 січня 2023 року Вероніка Вельч повідомила, що Посольство України в США видало довідку про набуття українського громадянства двомісячному сину Дем’яну.