Комедії, драми, мелодрами – обирайте найкращий фільм і гайда до перегляду. Під час сеансу не забудьте про улюблену їжу та гарячі напої. Відчуйте максимальну насолоду від гри акторів і сюжетних поворотів.

Дивіться також 3 романтичні фільми для закоханої пари: натхненна добірка на вечір

Це американська романтична кінокомедія 1998 року режисерки та сценаристки Ненсі Меєрс. За сюжетом, головна героїня Голлі Паркер знаходить дуже схожу на себе дівчинку, яка виявляється її сестрою. Дізнавшись, що їхні батьки розлучилися і "поділили" їх між собою, вони намагаються об’єднати сім’ю знову.

"Пастка для батьків": дивіться трейлер

За сюжетом, дві дівчини не можуть організувати собі особистого життя. Аманда – успішна кар’єристка, Айріс – письменниця з провінції в Англії. Аби на якийсь час забути про життєві труднощі, жінки вирішують провести різдвяні канікули, обмінявшись житлом. Чим закінчиться ця яскрава подорож, дізнаєтеся, коли переглянете стрічку.

"Відпочинок за обміном": дивіться трейлер

Американський ромком "Пропозиція" вражає своїм романтичним сюжетом та грою акторів. Ми переглядали цей фільм ще багато років тому, але позитивне враження пам’ятаємо досі.

У стрічці йдеться про сувору Маргарет, яку ненавидить весь офіс, прозвавши її відьмою. Однак, одного дня її начальник запропонував переїхати до Канади. Вона цього не хотіла і випадково сказала, що один зі співробітників – її наречений. Тепер їй доведеться показати, яка вони пара. За сюжетом їх чекає сімейна непроста вечеря у родичів та багато інших пригод.

"Пропозиція": дивіться трейлер

Дивіться також Від Попелюшки до секс-символа: 5 найяскравіших образів Лілі Джеймс в кіно

Чималого успіху в мережі отримала комедія "Зависнути в Палм-Спрінгс".

Стрічка розповідає про Найлза, який приїхав на весілля через свою надокучливу дівчину. Саме там він потрапляє у петлю часу і відтоді переживає день весілля нескінченну кількість разів. І коли фантазія Найлза ще не вичерпалась, до нього приєднується сестра нареченої Сара. Тепер у цієї парочки – вічне літо в Палм-Спрінгс та змога робити все, що завгодно.

"Зависнути у Палм-Спрінгз": дивіться трейлер

Романтична комедія "Мій коханий ворог" ґрунтується на однойменному бестселері Саллі Торн.

У центрі сюжету цього фільму – не лише "гарячий" конфлікт двох незамінних співробітників – Люсі Гаттон та Джошуа Темплемена. Вони двоє ще й претендують на одне підвищення, що змушує їх укласти парі: якщо один із них отримує заповітну посаду, другий – звільняється. Ось тільки іноді така ненависть, стаючи вже надто пристрасною, несе в собі зовсім інший сенс!

Ця стрічка показує дуже цікаву хімію між акторами – рекомендуємо до перегляду!

"Мій коханий ворог": дивіться трейлер

Романтичний блокбастер еротичного характеру "Після падіння" є третьою частиною комерційно успішної франшизи "Після.

"У третій частині франшизи – "Після падіння" головним героям Тессі Янг та Хардіну Скотту доведеться прийняти безліч важливих рішень про своє майбутнє і їхні стосунки, коли обидва опиняються на порозі дорослого життя.

"Після Падіння": дивіться трейлер

Дивіться також Що подивитися на Netflix: 10 найрейтинговіших фільмів і серіалів серед українців

Історія створення найвідомішого символу романтики в Парижі – це, звичайно ж, теж історія кохання. Як і свого часу з Євою Грін – для багатьох шанувальників Емми її наполовину французьке походження та ідеальне знання мови – стали великим сюрпризом.

За сюжетом фільму, Гюстав Ейфель – прославлений архітектор та інженер, нещодавно повернувся з Нью-Йорка, де працював над Статуєю Свободи й мріє про будівництво першої підземки в Парижі. Натомість на нього тисне уряд з ідеєю про зведення чогось незвичайного до світової виставки. Ейфель не хоче цього робити, поки не зустрічає прекрасну Едрієнн – фатальну жінку зі свого минулого. Тепер він побудує мрію й назавжди змінить вигляд Парижа та всієї Франції.

"Ейфель": дивіться трейлер

Фантастичний фільм, сповнений теплою й романтичною атмосферою: танці, свічки, вечері й пробіжки по полю.

Британський актор Ден Стівенс зіграє Тома – прекрасного андроїда, у теорії – створеного і відкаліброваного для Альми, науковиці, яка знаходиться в тестовій групі, що повинна визначити чи можуть роботи жити серед людей і скласти пару для самотніх. Але, звичайно ж, Альма виявиться занадто непередбачуваною, а її робот – дуже наполегливим, ввічливим, і здатним до саморозвитку.

"НЕідеальний чоловік": дивіться трейлер

Позитивна романтична комедія про стосунки прагматичної вчительки та відомого журналіста.

"Любов у квадраті знову": дивіться трейлер

Дивіться також 7 нових фільмів та серіалів, які вийдуть на Netflix у лютому

Романтична комедія з Різ Візерспун та Ештоном Кутчером в головних ролях. Коли найкращі друзі й повні протилежності Деббі та Пітер на тиждень міняються оселями, вони зазирають у життя одне одного, а це може розпалити кохання.

"До тебе чи до мене": дивіться трейлер