Про війну в Україні Депардьє сказав в новому інтерв’ю виданню Augsburger Allgemeine. Там йдеться про його захоплення та Росію. У розмові з журналістом, актор з російським паспортом назвав себе "руським", попри все.

Читайте також Акторка Уна Чаплін, яка підтримує росіян, зіграє в "Аватарі 3" лідерку агресивного племені

Жерар Депардьє назвав війну в Україні "нісенітницею"

Від попередніх висловлювань 74-річного Депардьє про Україну пройшов майже рік. Тоді він засудив Путіна за "божевільні вчинки", але й зауважив, що росіяни начебто не несуть відповідальності за його вчинки. У березні актор також просив зупинити війну, але називав нас братніми народами: "Росія та Україна завжди були братніми країнами. Припиніть бойові дії й ведіть переговори".

Днями Депардьє мав розмову з французьким виданням, в якому зазначив, що все ще "руський" і війна в Україні не вплинула на його любов до Росії.

Для мене нічого не змінилося. Я досі "руський". Я люблю російську культуру. Коли я люблю країну, це завжди через її культуру. Але я волію уникати розмов на цю тему, ніхто не може сказати про неї нічого розумного! Ніхто!,
– сказав актор.

Він також доповнив, що ненавидить, коли "змішують політику та акторську майстерність": "Я не хочу говорити з цього приводу більше, ніж: "Війна – це велика нісенітниця".

Нагадаємо, 2013 року Жерар Депардьє отримав з рук Путіна свій російський паспорт. Той урочисто вручив його в резиденції на березі Чорного моря. Після цього французька кінозірка загримів у "чорний список" Мінкульту як діяч культури, який загрожує нацбезпеці України.