Джерело: 24 канал

У трейлері серіалу героїня співає українську пісню "Розпрягайте, хлопці, коні", як закляття. Щоправда, дещо з акцентом.

До теми Стартували зйомки 3 сезону "Хлопаків": перші фото

Також у трейлері можна побачити хлопчика у вишиванці, який їсть криваву юшку, яка нагадує борщ. А також дівчат у слов'янському вбранні, які виконують ритуали.

Сюжет серіалу "Бездушні" (Desalma)

Історія починається з жінки, яка втратила свого чоловіка. Перебуваючи у депресії, героїня вирішує забрати доньку та переїхати в інше місто. Маленьке містечко Брігіда видається ідеальним варіантом – воно володіє якоюсь своєю атмосферою і неповторним духом.

Згідно з сюжетом, там проживає українська діаспора. Під час святкування Івана Купала у 1988 році у місті зникла молода дівчина Галина, після чого традиційні святкування заборонили.

Місто готується повернути святкування Івана Купала 30 років, але відбувається щось дивне – відродження колишніх традицій призводить до непередбачуваних ситуацій.

Загалом нам розповідаються історії 3 сімей, які плавно переплітаються між собою.

Перший сезон серіалу вийшов ще у жовтні 2020 року. Він містить 10 серій, кожна з них триває від 40 – 60 хвилин.

Серіал "Бездушні" : дивіться трейлер

Критика серіалу

  • Судячи з коментарів, у Бразилії серіал прийняли досить добре. Глядачам подобається, що у країні з'явилось щось інше, окрім стандартних мильних опер.
  • А ось в Україні думки розділилися. Деяким він подобається через те, що там згадується саме українська культура. Інші критикують його за стереотипні уявлення про слов'янів.
  • Рейтинг IMDB: 7,2.