Саме такі фільми для вас підготував 24 Канал у своїй добірці. Готуйтесь до цікавого вечора, який буде повний таємниць, інтриги та неочікуваних поворотів.

Радимо Серіали про спорт на Netflix, які можна подивитися за вихідні

"Ідеальна брехня"

Протягом усього свого життя Рой Кортні мав популярність серед жінок і вигоди від їхніх фінансів. Ця ситуація не змінилася, навіть коли він вже заходив у похилі роки. Однак зараз Кортні шукає свої "жертви" через інтернет-сервіси.

Спочатку його знайомство з багатою вдовою Бетті Макліш було винятково меркантильним, але в серці цього старого афериста виникли почуття. Але на горизонті несподівано з'являється підозрілий онук місис Макліш.

"Ідеальна брехня": дивіться онлайн трейлер фільму

"Вбивство у "Східному експресі""

Знаменитий детектив подорожує розкішним "Східним експресом" зі Стамбулу до Лондона. Серед пасажирів, під час цієї подорожі, Семюель Ретчетт стає жертвою вбивства. Це особа з сумнівною репутацією та багатьма ворогами.

Еркюль Пуаро повинен розгадати справу, коли поїзд стоїть у полоні снігового завію. Ускладнює ситуацію те, що кожен пасажир "Східного експреса" має власні причини ненавидіти Ретчетта.

"Вбивство у "Східному експресі"": дивіться онлайн трейлер фільму

"Невидимий гість"

Андріан Доріа, талановитий молодий підприємець, опиняється в номері готелю, а неподалік виявляє труп своєї колишньої коханки Лаури. Щоб зберегти свою свободу та відновити репутацію, він звертається до послуг успішного адвоката з Вірджинії Гудман. Однак чи готовий Андріан розкрити своєму юристові всю правду?

"Невидимий гість": дивіться онлайн трейлер фільму

"Загублена"

В день, коли Нік та Еммі Данн мали відзначати п’яту річницю весілля, жінка таємничо зникає. Намагаючись розібратися, що сталося з його дружиною, чоловік натрапляє на залишені нею підказки. З'являються вказівки до щоденника Еммі, де вона висловлює свої підозри, щодо намірів чоловіка вбити її. Чи зможе Нік виправдати себе?

"Загублена": дивіться онлайн трейлер фільму

"Індевор"

Дія розгортається у 1965 році. У Оксфорді, де Індевор навчався, зникла дівчина, на ім'я Мері Тремлет. Це вимушує молодого констебля повернутися в минуле. Пошуки ускладнюються не тільки об’єктивними загадками, але й складними взаєминами між містером Морсом і його колегами.

"Індевор": дивіться онлайн трейлер фільму