24 Канал спільно з партнером Favbet зібрав чотири мінісеріали, які можна подивитися на Netflix за вихідні. Готуйте смаколики, дивіться трейлери та обирайте, з якої стрічки розпочнете кіномарафон!

Теж цікаво Фільми, засновані на реальних подіях, які допоможуть повірити в себе

"Ферзевий гамбіт" / The Queen's Gambit

Рік: 2020
Жанр: драма
Кількість серій: 7

Розпочнемо з найпопулярнішого мінісеріалу Netflix, який за чотири тижні прокату на стрімінгу у 2020 році, переглянули 62 мільйони осіб. Стрічка показує, що на шляху до слави є багато випробувань, але всіх їх можна подолати. Головне – талант і віра в себе.

Події "Ферзевого гамбіту" розгортаються у 1950-ті роки. Головна героїня Елізабет Гармон – вихованиця притулку для сиріт. Однак дівчинка не зацікавлена у класичному навчанні. Найбільше її захоплює гра в шахи. Це помічає місцевий прибиральник, який і стає першим тренером Елізабет.

Окрім шахів дівчина рятується транквілізаторами, які видають по обіді в їдальні. Згодом вони стають незамінним атрибутом життя вундеркіндки.

Наркотична та алкогольна залежність, нові друзі, конкуренти та кохання – у серіалі показано всі етапи дорослішання Елізабет. Та головне – шахові турніри, які демонструють неабиякий талант дівчини.

Важливо те, що під час створення серіалу шоуранери консультувалися зі справжніми шахістами, зокрема з легендарним Гаррі Каспаровим та Брюсом Пандольфіні.

"Ферзевий гамбіт": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Останній танець" / The Last Dance

Рік: 2020
Жанр: документалістика
Кількість серій: 10

Інколи для мотивації варто подивитися документальні стрічки, у котрих всесвітньо відомі люди, їхні рідні та колеги розповідають про залаштунки слави. Відмови, постійна робота над собою, жага до визнання, залежності – це лише частина того, що переживають зіркові спортсмени перш ніж зійти на п'єдестал. І це вчергове нагадує: ніхто не народжується генієм, проте в цьому світі немає нічого неможливого.

У цьому переконує і "Останній танець". Цей документальний серіал розповідає про суперзірку баскетболу Майкла Джордана та команду "Чикаго Буллз" 1990-х. В 10 серіях вдасться побачити легенд цього виду спорту, дізнатися про їхні сильні сторони та слабкості, а також надихнутися на невтомну працю.

В серіалі використано багато архівних світлин та відеороликів. Зокрема, тут вперше показали кадри незабутнього сезону 1997-98 років, який став фінальним для Джордана у "Чикаго Буллз".

"Останній танець": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Чіпляючись за лід" / Spinning Out

Рік: 2020
Жанр: драма
Кількість серій: 10

Під час тренувань більшість фігуристів постають перед суттєвими труднощами. Це психологічні та фізичні травми, конфлікти й панічні атаки. Однак всі проблеми залишаються поза льодовою ареною. I глядач бачить лише посмішки талановитих спортсменів, які з неймовірною легкістю виконують надскладні трюки. Саме про це серіал "Чіпляючись за лід".

Головна героїня Кейт Бейкер отримує важку травму, після якої боїться робити стрибки на ковзанці. Тож тренер пропонує їй перейти в парний розряд, однак для цього доведеться повністю перебудувати техніку фігурного катання. Щоб перемогти суперників на льоду, Кейт та її партнер долають психологічну несумісність, фобії, а також залежність від алкоголю та допінгів.

"Чіпляючись за лід": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Тендітні створіння" / Tiny Pretty Things

Рік: 2020
Жанр: драма, детектив, трилер
Кількість серій: 10

Завершуємо цю добірку роботою від Netflix, яка розповідає про мангеттенську танцювальну академію, де панує жорстокість, постійна виснажлива праця та безжальна конкуренція.

Цей серіал має суворі вікові обмеження – 18+, оскільки містить не лише драматичну, а й кримінальну сюжетну лінію. Герої постійно намагаються перевершити один одного, живуть у напрузі та постійно ходять по лезу – між успіхом і провалом.

"Тендітні створіння": дивіться онлайн трейлер серіалу

У спорті немає миттєвого успіху

Спорт – це завзятість, дисципліна, щоденна важка робота над собою, готовність жертвувати, щоб потім отримати найвищу нагороду – перемогу та омріяний успіх.

Самодисципліна та наполегливість важливі й в онлайн-іграх. Дотримуйтеся принципів відповідальної гри, насолоджуйтеся процесом й отримуйте бажаний результат разом з букмекерською компанією Favbet, яка вже понад 20 років є надійним партнером у світі ставок для мільйонів українців.