Відомо, що зйомки от-от розпочнуться, а прем’єра продовження відбудеться скоріше за все влітку 2024 року. Фільмування триватиме у Великій Британії та Іспанії.

Дивіться також 10 найпопулярніших фільмів та серіалів Netflix в Україні, які не можна пропустити

"Дім Дракона" 2 сезон: що відомо

Майбутній другий сезон серіалу HBO "Дім Дракона" складатиметься з восьми епізодів, що на два менше, ніж у першому сезоні приквела "Гри престолів". А все через те, що HBO обдумує плани щодо для третього сезону.

HBO наразі не розсекречує графік серій продовження. Але представник компанії наголосив, що скорочення кількості серій було обумовлено сюжетом.

У продовженні ми побачимо громадянську війну між родиною Алісенти Хайтаєр та Рейніри Таргарієн. Творці раніше говорили про те, що у новому сезоні не буде стрибків часу, проте автори намагатимуться ще докладніше розповісти про Таргарієнів, які залишаю Стару Валірію, втрачаючи контроль над своїми драконами. За словами сценариста Раяна Кондала, у продовженні буде ще більше інтимних сцен та сам сезон буде подібним до середини "Гри престолів".

Емма Д'арсі в "Домі Дракона" 1 сезон / HBO

Раніше планувалося, що серіал "Дім Дракона" матиме не лише третій, а й четвертий сезон.

Джордж Мартін надіється, що кожен сезон матиме 10 годин: "Я в захваті від того, що у нас все ще є 10 годин на кожен сезон, щоб розповісти свою історію", – сказав Мартін про "Дім Дракона" і продовжив: "Я сподіваюся, що це й надалі буде так. Потрібно чотири повних сезони по 10 серій у кожному, щоб віддати належне Танцю драконів від початку до кінця".

"Дім Дракона": дивіться трейлер першого сезону