Однак, є й певні зміни, про які розповіла режисерка Клер Кілнер у співбесіді з The Hollywood Reporter. Новий сезон буде складатися всього з 8 епізодів.

До слова 8 найпопулярніших фільмів та серіалів Netflix, щоб подивитися на вихідних

Яким вийде другий сезон "Дім Дракона"

HBO наразі не розсекречує графік серій продовження. Але представник компанії наголосив, що скорочення кількості епізодів було обумовлено сюжетом, хоч це і не має вплинути на якість проєкту. Навпаки, рішення про таку кількість серій допоможе прискорити розвиток історії.

Ці 8 епізодів – це насичений контент, бо іноді ми маємо велику кількість матеріалу для однієї години. Рішення Раяна Кондала (шоуранера – 24 Канал) полягало в тому, щоб зробити гарний початок і хороший фінал, сповнені емоційними та візуально захопливими подіями,
– зазначила Клер Кілнер.

Міллі Алкок у "Домі дракона" / HBO

У новому сезоні глядачі зможуть нарешті стати свідками спалаху громадянської війни між родинами Алісенти Хайтаєр та Рейніри Таргарієн. Творці раніше підтверджували, що у наступному сезоні серіалу "Дім дракона" не буде жодних стрибків у часі. Однак, вони прагнуть ще детальніше розповісти про історію Таргарієнів, починаючи від моменту залишення Старої Валірії та втрати контролю над драконами. Сценаристи планують поглибити особисті інтимні моменти героїв та створити сезон, що має атмосферу середини оригінальної "Гри престолів".

Попри страйки акторів та сценаристів, зйомки другого сезону продовжуються. Фільмування "Дому дракона" триває у Великій Британії та Іспанії. А невдовзі фанати зможуть зануритися в незабутню атмосферу серіалу, очікується, що прем'єра нового сезону відбудеться у 2024 році.

"Дім дракона": дивіться трейлер першого сезону