Про враження письменник зазначив у своєму блозі. За його словами Раян Кондел і Мігель Сапочнік зробили неймовірну роботу. Він впевнений, що Таргарієни в дуже хороших руках.

Читайте ще Цікаві факти і де дивитися найочікуваніший серіал 2022 року "Дім Дракона"

Джордж Мартін поділився враженнями від серіалу "Дім дракона"

"Я бачив перший чорновий епізод. Він мені сподобався. Він похмурий, потужний, глибинний... він саме такий, яким я його уявляв у своїх найсміливіших фантазіях. Раян і Мігель зробили приголомшливу роботу, а акторський склад... більшість чули тільки про деяких акторів, як це було з "Грою престолів". Але я впевнений, що ви полюбите багатьох з них. Таргарієни в дуже хороших руках. Очікуйте. Не думаю, що будете розчаровані", – поділився Мартін.

Сценарій "Дому Дракона" написаний за мотивами роману Джорджа Мартіна 2018 року "Вогонь і кров", у якому розповідається про таємниці родини Таргарієн та міжусобну боротьбу в межах палацу.

Нещодавно в мережі опублікували тизер до приквелу "Гри престолів", у якому вже відкрилися деякі подібності та перетини цих двох історій. Найуважніші шанувальники всесвіту Джорджа Мартіна помітили у трейлері знаменитий валірійський кинджал, яким Ар'я Старк вбила Короля Ночі. Він опинився в Алісенти Гайтавер – героїні Олівії Кук. Вона пробігає повз натовп, тримаючи його в руках. Про історію легендарного кинджала читайте за посиланням.

"Дім дракона" 2022: дивіться трейлер