Акторка Міллі Алкок зізналася, що це було доволі просто, адже, на зйомках були присутніми координатори інтимних сцен. Крім цього, були статисти, які трималися у позі 69 упродовж 12 годин.

Не пропустіть Не тільки "Володар Перснів": 7 цікавих серіалів вересня, на які очікують з нетерпінням

Пікантна сцена між Рейнірою та Деймоном у 4 серії "Дому Дракона"

Відзначимо, у 4 епізоді не було стрибка в часі, але він був доволі драматичним. У ньому ми дізналися про сексуальні стосунки Рейніри та Деймона, про які Отто розповів Візерісу. У цьому ж епізоді принц Деймон говорить про намір одружитися з Рейнірою, а Рейніра та Алісент, здається, налагоджують дружні стосунки.

Сцена з пристрасними поцілунками неабияк здивувала глядачів. Вони писали про те, що "Дім Дракона" став "спекотним", а Деймон та Рейніра – "гарячими" та "важкими". Принагідно акторка Алкок розповіла виданню The Post, що знімати інтимну сцену було нескладно: "Метт Сміт і я були просто друзями. Тож це було досить зручно".

Ми мали координатора інтимних сцен, і ми працювали з нею під час репетицій,
– доповнила вона.

Спокуслива сцена знімалася посеред переповненого борделю, де було чимало оголених людей. Актори не знали про неї аж до початку зйомок. Режисерка спеціально не розповідала, аби все вийшло на високому рівні.

Клер Кілнер, наша режисерка, подбала про те, щоб ми не бачили нічого з борделю до початку знімання. Це був наш перший раз, коли ми йшли по помешканню поміж усіх цих оголених тіл. Це було дивно і безглуздо,
– зізналася Міллі.

"Були статисти, з якими ми щойно познайомилися, які трималися у позі 69 годин упродовж 12 годин", – доповнила вона. – Це досить брутально. Ми відчували себе надто одягненими, тому що всі інші були оголені".

До речі, у світі серіалу інцест не є чимось незвичним для родини Таргарієнів. Але зі сторони Рейніри обурливо те, що вона може мати сексуальні стосунки до того, як вийде заміж за когось, кого схвалить її батько, а тим більше за дядька, у якого погана репутація.

"Я думаю, що це складно, Деймон хороший для неї, але чи підходить він їй? Це покаже час", – сказала Алкок. – Рейніра перебуває у тому віці, коли вона не може відрізнити платонічне і романтичне кохання від захоплення, тому що у неї немає досвіду".

До теми З чуток: Генрі Кавілл та Елізабет Олсен можуть доєднатися до 2 сезону "Дому Дракона"

Після їхніх гарячих поцілунків, Деймон залишає її. Втім, Рейніра повертається додому і зрештою втрачає цноту під час статевого акту з Крістоном Коулом, якого зіграв Фаб'єн Франкель.

"Дім Дракона" 1 сезон 5 серія: дивіться прев’ю