Навесні Disney розглядав два варіанти сценарію перезапуску "Піратів Карибського моря", один із них був з Марго Роббі. Проте днями 32-річна актриса повідомила, що компанія відмовилася показувати жіночих персонажів у головних ролях у франшизі.

Читайте також З поверненням, Кіану Рівз: мережу заінтригував трейлер довгоочікуваного "Джона Віка 4"

Марго Роббі не зніматиметься у нових "Піратах Карибського моря"

В інтерв'ю Vanity Fair Марго Роббі розповіла, що творці наразі заморозили новий проєкт.

У нас була ідея, і ми розробляли її якийсь час, давним-давно, щоб було більше жіночої історії — не зовсім жіночої, а просто інший тип історії — яка, як нам здавалося, була б дійсно крута. Але я припускаю, що вони не хочуть цього робити,
— сказала Роббі.

Відомо, що зірка працювала у проєкті зі сценаристкою Крістіною Ходсон. Раніше вони працювали над фільмом "Хижі пташки", у якому Роббі зіграла Харлі Квін.

Що варто знати про Марго Роббі

Марго Роббі – австралійська акторка. Після переїзду в США, знялася в серіалі "Пен Амерікан", а пізніше дебютувала у ромкомі Річарда Кертіса "Коханий з майбутнього" та у біографічній драмі Мартіна Скорсезе "Вовк із Волл-стріт". Цікавою її роботою є роль Гарлі Квін у супербойовику "Загін самогубців" та "Хижі плашки". Крім цього, у 2016 році Марго зіграла Джейн Портер в пригодницькому фільмі "Легенда про Тарзана".

Що відомо про франшизу "Пірати Карибського моря"

  • Пригодницька франшиза розпочала свою історію у 2003 році з першим фільмом, який називався "Прокляття Чорної Перлини". Згодом, у 2006 та 2007 роках, вийшли друга і третя частини "Піратів Карибського моря" – "Скриня мерця" і "На краю світу". Ті зйомки були найдорожчими в історії кінематографа.
  • Через чотири роки, у 2011 році, вийшла наступна частина франшизи – "На дивних берегах". У травні 2017 року з’явилася п'ята – "Помста Салазара".
  • Пригодницькі фільми здобули велику популярність в Україні. Зокрема "Пірати Карибського моря: Скриня мерця" був другим фільмом після мультфільму "Тачки", який глядачі тоді змогли подивитися у вітчизняних кінотеатрах українською мовою.
  • Головні ролі дублювали: Олег "Фагот" Михайлюта (Джека Спарроу), заслужений артист України Остап Ступка (Віла Тернера), молода акторка Інна Бєлікова (Елізабет Свонн), народний артист України Богдан Ступка (батька Віла Тернера).