Як повідомляє 24 канал, акторка у своєму дописі висловила свою позицію стосовно російської агресії в Україні, не згадуючи ні про агресію, ні про втрати українського населення. Куриленко ніби "вкусила" російська пропаганда і вона "заспівала" про братні народи та "мир во всем мире".

Не пропустіть Український режисер покинув Європейську кіноакадемію через її "ганебну" заяву щодо України

Ілюстрацією свого "миротворчого" тексту Ольга обрала скриншоти із іноземною статті про те, звідки походить назва "Росія". Згідно з цим текстом, Росія походить з Київської Русі, яка є "колискою" для трьох країн – Росії, України та Білорусі. Жодного слова про Київ у статті не йде, зате зроблений акцент на тому, що Росія починає називатись так з 15 століття.

Таким чином, Ольга, ніби хоче сказати для своїх підписників, що в росіян та українців є спільне коріння і що вбивати один одного не можна, особливо, якщо вбивають за "чужі ідеї". Чиї ідеї акторка має на увазі, зрозуміти не складно, але жодного слова про Путіна у тексті також не йдеться.

Допис Ольги Куриленко / Скриншот 24 каналу

"У нас спільне коріння! Ми є брати та сестри! Припиніть вбивати один одного за чужі ідеї! Бути проти війни це не означає бути проти своєї країни. Це означає мати співчуття і розуміння, що немає сенсу втрати життя за чиїсь ідеї! За ідеї, які не є твоїми власними!", – закликала Куриленко.

Скажіть ні. Відмовтеся від війни! Ті росіяни, які проти війни з Україною та котрі люблять Україну та її людей, підпишіться тут, будь ласка. Покажіть нам, що ви не хочете смерті ваших братів та сестер! Я сподіваюся на вас і вірю у вас! Добро переможе! Давайте переможемо разом.

Окрім того, що акторка не визнає Росію агресором, голлівудська артистка репостила у своїх сторіс дописи "миролюбних" росіян із закликом "миру" між українцями та росіянами.

Сторіс Ольги Куриленко в інстаграмі / Скриншоти 24 каналу

Нагадаємо, що раніше акторка була не така багатослівна і на другий день війни Росії проти України висловила лаконічну підтримку українському народу.