Сервіс Netflix випустив другий тизер четвертого сезону "Дивних див" – 6 травня 2021 року. Нагадаємо, що перший тизер майбутнього сезону був опублікований ще 14 лютого 2020 року і мав іронічну назву "З Росії, з любов'ю".

До теми Зірка серіалу "Дивні дива" став офіціантом через відсутність зйомок

Новий тизер серіалу під назвою "Одинадцята, ти слухаєш?" (Eleven, are you listening?) дуже схожий на флешбек самої Одинадцятої (Міллі Боббі Браун). Глядачів переносять в лабораторію, де Мартін Бреннер проводив експерименти над іншими дітьми, виховуючи в них суперздібності.

Новий тизер 4 сезону "Дивних див": дивіться онлайн

Сюжет 4 сезону серіалу "Дивні дива"

В останній серії третього сезону серіалу під назвою "Глава восьма. Битва за Старкорт" ми побачили, що історія в маленькому забутому містечку підійшла до кінця. Нам показали кадри, як машина разом із Джойс Байєрс (Вайнона Райдер), Віллом Байєрсом (Ноа Шнапп) та Джейн, вона ж Одинадцята (Міллі Боббі Браун), залишає місто Гокінс. Сюжет наступного сезону вже не буде пов'язаний зі звичними пейзажами і це також підтверджує відео-анонс із написом "Ми більше не у Гокінсі".

Цікаво Серіал "Дивні дива" звинуватили у плагіаті: реакція представників успішного проєкту

Останніми кадрами нам також засвідчили, що десь у російській в'язниці чоловіка кидають на поживу демоґорґону. До цього факту додаються також кадри з першого тизеру майбутнього сезону, які переносять нас на північ Росії. Також шанувальники побачили все ще живого Джима Гоппера (Девіда Гарбора).

Перший тизер 4 сезону серіалу "Дивні дива": дивіться онлайн

Дата прем'єри 4 сезону "Дивних див": що відомо

Раніше пресслужба стрімінгового сервісу Netflix повідомляла, що фільмування 4 сезону серіалу "Дивні дива" розпочнуться у січні 2020 року. Але, як відомо, в зв'язку із пандемією коронавірусу проєкт заморозили, а на вихід перших епізодів фанати серіалу очікували вже у 2021 році.

Опублікований тизер не містить жодного натяку про нову дату прем'єри серіалу. Тому залишається лише сподіватись про різдвяний подарунок шанувальникам серіалу від знімальної групи одного з найпопулярніших серіалів на Netflix.