Редакція Кіно 24 підготувала моторошну підбірку, яка переверне вашу уяву про Різдво.

Читайте також Свято наближається: 5 різдвяних фільмів для всієї родини

Добірка кіно про Різдво та Новий рік, яка лякає

"Кривавий Санта"

У Голландії існує легенда, що замість Святого Миколая може прийти дехто інший, якщо у ніч на 5 грудня на небі повний місяць.

Шериф поліції Амстердама намагається заборонити людям виходити з дому в цей день, але його ніхто не підтримав. Чи повториться кривавий інцидент 1968 року – дивіться у фільмі "Кривавий Санта".

Трейлер "Кривавий Санта": дивіться відео

"Крампус"

Ще трохи й у двері постукає Санта Клаус, але тільки не цього разу. Родина порушила священне правило, тому тепер до них прийде повна протилежність – Крампус!

Трейлер до фільму про злого Санту Клауса: дивіться відео

"Чорне різдво"

Більшість студентів їде на різдвяні канікули додому, але ті, хто залишився в кампусі Хортонського коледжу веселяться в очікуванні свят. Але стається дещо жахливе, жіноча частина студмістечка у паніці, адже одна за одною починають зникати студентки.

Чи зможуть вони побороти зло?

Трейлер до рімейку культового фільму "Чорне Різдво": дивіться відео

"Сніговик"

Кримінально-драматичний фільм знятий за однойменним романом Ю Несбьо. Кінострічка розповідає про детектива, який розслідує серію вбивств жінок, Гаррі Голе. Він полює на маніяка на прізвисько Сніговик. Чи вдасться детективу зупинити Сніговика – дивіться у фільмі.

Фільм "Сніговик": дивіться відео

Цікаво Книжки про зиму для теплих вечорів: дивовижна та містична добірка

"Гремліни"

Майже кожен пам'ятає цей фільм про маленьких, зелених монстрів, які тільки те й роблять, що псують все! Їхні правила були порушені, тепер гремліни будуть розважатися та мстити.

Трейле до фільму "Гремліни": дивіться відео