Кадри з донькою Лілії Ребрик

Світлини з'явились в інстаграмі Лілії Ребрик та одразу ж викликали захват у прихильників актриси. Все тому, що 8-річна Діана позувала перед камерою дуже впевнено та з легкістю перевтілилась у свою героїню в серіалі "Багато негожих днів".

Дивіться також Донька Олі Полякової вперше знялась у серіалі: в якому проєкті зіграла дівчина

Цікаво, що на роль мами юної актриси пробувалась сама Лілія Ребрик. Однак кастинг знаменита білявка не пройшла, про що відверто розповіла у дописі.

На роль мами Діани в цій же стрічці мене не затвердили. Вірю, що колись ми з нею зустрінемося на одному знімальному майданчику, – поділилась Лілія Ребрик.

Донька Лілії Ребрик знялась у серіалі "Багато негожих днів" / Фото Instagram / @liliia.rebrik

Раніше Лілія Ребрик розповідала, що сама ініціювала похід Діани на кастинги та з гордістю стежила за зйомками. Актриса від початку не сумнівалась, що ця роль немовби створена для її дочки.

"Коли я прочитала сценарій, зрозуміла, що це на 100% Діанина роль. Це дівчинка, яка любить танці, ролики й собаку. Коли я вперше прийшла на майданчик цього проєкту, всі питали, кого я граю. А виявилося, що вже привела доньку. Це дуже зворушливий момент усвідомлення командою, що я прийшла вже не як акторка, а просто як мама", – зазначала Лілія Ребрик.

Що відомо про серіал "Багато негожих днів"

"Багато негожих днів" – це 4-серійна мелодрама, яку зняла режисерка Ірина Громозда. За сюжетом, звичайна вчителька музичної школи Катя Смоліна втрачає чоловіка у ДТП. Водночас її найкраща подруга Інна, яка була в момент аварії в машині, потрапляє до реанімації та бореться за життя.

Все, що залишається головній героїні – це забрати на виховання 7-річну доньку Інни. Та дівчинка стає для Каті дуже рідною і змінює її життя.