Вони пройдуть під слоганом "Зроби донат – врятуй життя захисника". Українці зможуть отримати безплатні квитки на кіносеанс, зробивши донат.

Не пропустіть Серіали про спорт на Netflix, які можна подивитися за вихідні

Алан Бадоєв презентує фільм "Довга доба"

Творці стрічки повідомили, що всі зібрані донати будуть спрямовані на лікування військових, які під час служби отримали важкі поранення. Покази відбудуться у мережі Multiplex у різних регіонах України.

Довга доба
Постер до фільму "Довга доба" / Фото пресслужби

У "Довгій добі", що триває 2 години, зібрані 12 тисяч історій українців. Усі ці кадри відзняли безпосередньо українці на свої гаджети.

Алан Бадоєв наголосив, що цей фільм – про хоробрих людей та їхні особисті історії. Водночас у ньому кожен може побачити свою історію. "Довга доба" переносить у перші місяці повномасштабної війни, щоб назавжди закарбувати їх у пам’яті та не забувати, через що довелося пройти заради мирного майбутнього у незалежній Україні.

Сьогодні шлях українців по всьому світу єдиний. Ми поділяємо моменти щастя, горя, а найголовніше – єдності. На війні, в добрих справах та у спільних спогадах. У ці важкі часи нам всім потрібно натхнення. Цей фільм – про хоробрих людей та їхні особисті історії, водночас він про кожного з нас,
– підкреслив режисер.

"Довга доба": дивіться онлайн трейлер фільму