"Дрібниці": сюжет трилеру

Вже з 4 лютого 2021 року глядачі зможуть переглянути в кінотеатрах стрічку "Дрібниці" від Warner Bros. Як повідомляє 24 канал, фільм стане однією з очікуваних новинок, адже психологічні трилери завжди привертали увагу любителів напружених сюжетів з несподіваним фіналом.

До теми 10 детективних серіалів 2020 року, які захоплять з першої серії

Фільм "Дрібниці" почнеться з того, що заступник шерифа Джо "Дік" Дікон приїжджає у Лос-Анджелес. Його завдання, на перший погляд, аж занадто просте: чоловіку потрібно зібрати необхідні докази у справі. Але Дік повинен долучитись до пошуків серійного вбивці, який нещадно забирає життя у місцевих красунь та наганяє жах на весь округ.

Очолить розслідування кмітливий сержант Джим Бакстер, який звертається до досвідченого Діка з проханням допомогти йому закрити цю справу. Кожна дрібниця може стати для поліції рятівною, адже маніяк не тільки небезпечний, але й уважний до всіх деталей. Та не тільки кмітливість злочинця гратиме не на користь сержанта: виявиться, що його колега приховував таємниці, що можуть зруйнувати розслідування.

"Дрібниці": дивіться трейлер 18+

Актори фільму "Дрібниці"

Якщо ж захопливий детективний сценарій фільму "Дрібниці" і трейлер не переконали глядачів, що стрічка справді варта уваги, тоді аргументом на її користь стане і акторський склад. У трилері Warner Bros. головні ролі зіграли:

  • Дензел Вашингтон – заступник шерифа Джо "Дік" Дікон
  • Рамі Малек – сержант поліції Лос-Анджелеса Джим Бакстер
  • Джаред Лето – Альберт, чоловік, якого підозрюють у вбивствах

Таке голлівудське тріо не може не викликати захват, тому кіномани в очікуванні на вихід трилеру "Дрібниці".


Головні актори фільму "Дрібниці" / Фото People