Також був представлений дебютний постер, на якому зображено Пола Атрейдеса, який стрибає на піщаного хробака посеред пустелі Арракіс. Головну роль знову зіграв Тімоті Шаламе.

Дивіться також Травневі прем’єри на Netflix українською: повний список фільмів та серіалів

"Дюна 2": перший тизер-трейлер та постер

У ролі принцеси Ірулан виступила Флоренс П'ю. Тімоті Шаламе повідомив, що хробак був створений за допомогою практичних ефектів. Прем'єра фільму у кінотеатрах відбудеться 3 листопада 2023 року.

Режисером став Дені Вільньов, крім того, він виступив у ролі продюсера і сценариста стрічки. За умовами договору між Legendary та Warner Bros. спершу сиквел показуватимуть лише у кінотеатрах.

Адаптувати "Дюну" Френка Герберта – це моя мрія, і я маю подякувати фанатам, акторам, знімальній групі, Legendary та Warner Bros. за те, що вони підтримали цю мрію. Це лише початок,
– поділився Дені Вільньов.


Постер "Дюни 2" / Warner Bros.

Як повідомляє Variety, фільм розповість про фантастичну подорож Пола Атрейдеса, під час якої він об'єднається з Чані та фременами й вийде на стежку війни, щоб помститися змовникам, які знищили його родину. Юнакові доведеться вибрати між любов'ю свого життя і долею відомої людству всесвіту, і він спробує запобігти жахливому майбутньому, невідомому нікому, крім нього.

Зйомки фільму відбувалися у Будапешті, Абу-Дабі, Йорданії та Італії.

"Дюна 2": дивіться тизер-трейлер