Як повідомили The Hollywood Reporter лише за минулу п'ятницю "Дюна" заробила в домашньому прокаті 17,5 мільйонів та очолила бокс-офіс у США. Фільму пророкували касові збори приблизно у 35 мільйонів за перший вікенд, але картина зібрала понад 40 мільйонів доларів.

Не пропустіть "Дюна" – фільм №1 в Україні: стрічка увірвалась на першу сходинку рейтингу за касовими зборами

Світові прокатні збори епічної стрічки на сьогодні становлять 220, 7 мільйона доларів, при тому, що бюджет картини сягає лише 165 мільйонів.

Раніше режисер картини Дені Вільньов критикував рішення кінокомпанії Warner Bros. про запуск картини у гібридному форматі. Але "Дюна" все ж вийшла на стрімінговому сервісі HBO Max на день раніше за прем'єру в США – 21 жовтня 2021 року. До таких заходів доводиться приходити у зв'язку з бажанням мінімізувати втрати в період пандемії.

Як повідомили у Variety із посиланням на Samba TV (аналітична компанія), у період з 21 по 24 жовтня на стримінговій платформі HBO Max "Дюну" переглянули 1,9 мільйона користувачів у США. Це більше, ніж у "Ліги справедливості" Зака Снайдера, яку переглянули у 1,8 мільйона користувачів, але менше, ніж у "Загону самогубців" Джеймса Ганна, який переглянули у 2,8 мільйона за той самий період.

"Дюна" 2021: дивіться трейлер фільму