Честейн зазначила, що вона постійно слідкує за подіями в Україні й активно підтримує український народ у цей важкий час. Цього разу акторка також закликала своїх прихильників пожертвувати кошти для українців.

Дивіться також 3 провокативні фільми за останній рік, що не залишать байдужими

Джессіка Честейн відреагувала на обстріл "Охмадиту"

Зірка опублікувала відеоролик, у якому показано її візит до лікарні "Охматдит" у 2022 році. У ролику Джессіка Честейн спілкувалася з дітьми, підтримуючи їх та піднімаючи їм настрій. Крім того, відео включає кадри моменту обстрілу лікарні, що стався 8 липня цього року, наголошуючи на жорстокості цієї атаки й на необхідності підтримки постраждалих.

Я відвідувала дітей у лікарні "Охматдит" у Києві у 2022 році, і сьогодні вранці російські ракети завдали удару по тій самій лікарні, яка була заповнена дітьми, які вже перебували в критичному стані, коли сталися ці атаки,
– написала Честейн.

Акторка наголосила на важливості лікарні "Охматдит" для здоров'я та добробуту всіх маленьких українців. Вона підкреслила, що цей медичний заклад відіграє ключову роль у наданні допомоги дітям, які потребують медичної допомоги.

У своєму зверненні Джессіка Честейн закликала усіх небайдужих людей зробити пожертви для підтримки постраждалих дітей та лікарні після жорстокого обстрілу, спричиненого російською агресією, аби забезпечити їх необхідними ресурсами та допомогою у цей складний час.