Прем'єра серіалу відбулась 4 вересня 2021 року на щорічному міжнародному Венеційському кінофестивалі поза конкурсом. На червоному килимі виконавці головних ролей у серіалі, які грають подружню пару, поводили себе наче закохана пара, чим викликали обговорення у мережі.

До теми Джессіка Честейн та Оскар Айзек: ніжний поцілунок на прем'єрі у Венеції – вірусне відео

Як повідомляє джерело, Джессіка Честейн прокоментувала, що хоч і на екрані усі еротичні сцени у серіалі дійсно виглядають сексуально, але це не було так легко. Причиною нервування акторки стала давня хороша дружба з Оскаром Айзеком (вони разом навчались у школі мистецтв Джуліарді (Нью-Йорк).

Актриса згадує, що після зйомок першого дубля до акторів підійшов координатор з інтимних сцен і зробив зауваження, адже у парі було далеко до правдоподібності. Але в результаті, за словами Честейн, саме Оскар Айзек допоміг їй налаштуватись на потрібну хвилю.

Є одна пісня, яка мені дуже подобається, і він наспівував мені її в перервах між дублями. І я подумала: "Просто дивись на нього". Найкрасивіша частина однієї з еротичних сцен – момент, коли вони дивляться один на одного. І Оскар допоміг мені створити цей момент,
– розповіла актриса.


Джессіка Честейн та Оскар Айзек на червоному килимі у Венеції / Фото Getty Images

Перший епізод серіалу "Сцени з подружнього життя" вже вийшов на HBO 12 вересня. Сюжет мінісеріалу розповідає про стосунки колишнього подружжя після розлучення. Останній з п'яти епізодів вийде на екрани 10 жовтня.

"Сцени з подружнього життя" 2021: дивіться трейлер серіалу