84-річна американська акторка Джейн Фонда зізналась, що хворіє на рак. Лікарі поставили зірці діагноз – неходжкінська лімфома (це група онкологічних захворювань злоякісного характеру).

Читайте також "Моє горе може паралізувати": як дружина хворого Брюса Вілліса справляється з труднощами у сім'ї

Джейн Фонда хвора на рак

Акторка поділилась, що це зізнання є для неї дуже особистим. Щоб боротися з хворобою, зірка розпочала хімієтерапію.

Я почала хімієтерапію. Це рак, який дуже добре піддається лікуванню. 80% людей виживають, тому мені дуже пощастило,
– повідомила Джейн Фонда.

"Мені також пощастило, тому що я маю медичне страхування та доступ до найкращих лікарів і лікування. Я усвідомлюю, і це боляче, що я маю в цьому привілей. Майже кожна сім'я в Америці коли-небудь стикалася з раком, і дуже багато не мають доступу до якісної медичної допомоги, яку я отримую, і це неправильно", – додала вона.


Джейн Фонда / Фото з інстаграму зірки

Джейн Фонда також є кліматичною активісткою. У дописі вона згадала про те, що викликає рак – викопне паливо та пестициди.

"Я роблю хімієтерапію протягом 6 місяців і справляюся з лікуванням досить добре, і, повірте мені, я не дозволю цьому завадити моєму кліматичному активізму. Рак – це вчитель, і я звертаю увагу на уроки, які він для мене дає. Одне, що це мені вже показало, — це важливість спільноти. Зростання та поглиблення в спільноті, щоб ми не були самотніми. І рак разом із моїм віком — майже 85 — безперечно вчить важливості адаптації до нових реалій", – зазначила знаменитість.

Зірка додала, що світ переживає нелегкий час, а наші сьогоднішні вчинки визначатимуть майбутнє. Вона підкреслила, що продовжуватиме робити те, що від неї залежить.

Більше про Джейн Фонду

  • Американська акторка, модель та активістка навчалась в нью-йоркській Акторській студії. Після цього вона стала моделлю, але паралельно працювала в театрі.
  • Джейн Фонда згодом хотіла зніматися в кіно, але режисери зазвичай брали її на ролі спокусливих жінок через зовнішність. Тому в акторки є безліч таких кіно, проте були й ті, де зірка намагалась вирватися з нав'язаного образу.
  • Знаменитість відома за такі стрічки: "Барбарелла", "Загнаних коней пристрілюють, чи не так?", "Джулія", "Якщо свекруха – монстр" та багато інших. Джейн Фонда вшанована преміями Оскар, "Золотий глобус", Еммі.
  • Щодо особистого життя, то Джейн Фонда була у трьох шлюбах. Першим її чоловіком став француз Роже Вадим, їхнє подружжя прожило 8 років. Потім вона вийшла заміж за політика Тома Хайдена, який залучав акторку до політичної діяльності. Після 17 років шлюбу Джейн розлучилась. Востаннє вона спробувала побудувати подружнє життя з кіномагнатом Тедом Тернером, але той зрадив дружину.