67-річний американський актор Брюс Вілліс хворіє на афазію. Це розлад мовлення через ураження мозку. Раніше його донька Скауто говорила, що вражена потужною підтримкою батька, на яку вони не очікували.

Читайте також Брюс Вілліс з дружиною на прогулянці: 10-річна донька зробила зворушливі знімки

Дружина Брюса Вілліса вчиться приймати горе у сім’ї

44-річна актриса у своєму інстаграмі написала, що "горе – це найглибша і найчистіша форма кохання". Тому вона вчиться приймати складні етапи свого життя і, попри все, насолоджуватися ним.

У ролику, яким Емма поділилася зі своїми підписниками, вона показала, що завдяки фізичній праці та активностям дається легше пережити горе. На відео вона шукає втіху у простих побутових справах:

  • садить квіти;
  • займається спортом;
  • миє велосипед;
  • займається господарством;
  • проводить час з рідними.

Це було літо самопізнання – пошуку нових захоплень, виходу із зони комфорту та збереження активності. Моє горе може паралізувати, але я вчуся жити поруч із ним. Як сказала мені моя падчерка @scoutlaruewillis, горе – це найглибша і найчистіша форма кохання. Я сподіваюся, що ви також знайдете деяку втіху в цьому,
– сказала дружина Вілліса Емма.

Як дружина Брюса Вілліса проводить свої будні: дивіться відео

Що відомо про хворобу Брюса Вілліса

Про хворобу Брюса Вілліса 30 березня оголосила його сім'я – ексдружина Демі Мур, усі їхні три доньки та теперішня кохана Емма Хемінг-Вілліс. У нього діагностували невиліковну афазію, яка впливає на його когнітивні здібності. Саме через Брюс відмовився від кар'єри.

"Це справді складний час для нашої сім'ї, і ми дуже вдячні за вашу любов, співчуття та підтримку. Ми йдемо через це як міцна сімейна одиниця і хочемо залучити його шанувальників, тому що знаємо, як багато він значить для вас, як і ви для нього. Як завжди каже Брюс: "Живи", і разом ми плануємо зробити саме це", – писала Демі Мур.