Про хворобу Брюса Вілліса оголосила його сім'я – екс-дружина Демі Мур, усі їхні три доньки і теперішня кохана Емма Хемінг-Вілліс. У своїх інстаграм-профілях вони опублікували однаковісінькі дописи.

Гаряча тема Ми більше не крутий клуб, – Джим Керрі прокоментував скандал зі Смітом на Оскарі-2022

Як сім'я, ми хотіли поділитися, що наш любий Брюс має деякі проблеми зі здоров'ям. Нещодавно в нього діагностували афазію, яка впливає на його когнітивні здібності. Через це Брюс відмовляється від кар'єри,
– йдеться в повідомленні.

Рідні Брюса Вілліса не стали приховувати, що для них це складний час, тож вони вирішили розділити його з тими, хто по-справжньому любить зірку "Міцного горішка".

"Знаємо, як багато він значить для вас, як і ви для нього. Як завжди каже Брюс: "Живи", і разом ми плануємо зробити саме це", – додали близькі кіноактора.

Брюс Вілліс завершує кінокар'єру: фото

Повний текст публікації Демі Мур:

Чудові прихильники Брюса, як сім'я, ми хотіли поділитися, що наш любий Брюс має деякі проблеми зі здоров'ям. Нещодавно в нього діагностували афазію, яка впливає на його когнітивні здібності. Через це Брюс відмовляється від кар'єри, яка так багато значила для нього.

Це справді складний час для нашої сім'ї, і ми дуже вдячні за вашу любов, співчуття та підтримку. Ми йдемо через це як міцна сімейна одиниця і хочемо залучити його шанувальників, тому що знаємо, як багато він значить для вас, як і ви для нього. Як завжди каже Брюс: "Живи", і разом ми плануємо зробити саме це.

Любимо, Емма, Демі, Румер, Скаут, Таллула, Мейбл і Евелін.