Про це повідомляють російські пропагандисти з посиланням на пресслужбу місцевого гурту "ЯМОРЕ". Йдеться, що Джонні Депп має записати з ними "спільний трек", переговори про якого тривали ще з 2020 року, передає 24 Канал.

Дивіться також 6 найкращих фільмів про шлях до успіху, заснованих на реальних подіях

Джонні Депп нібито збирається до Росії

Росіяни начебто хочуть заплатити Джонні Деппу 370 тисяч доларів за екскурсію російськими містами та запис спільного треку. Голлівудську зірку мають провезти за таким маршрутом: Калінінґрад – ЗеленоґрадськКуршська косаСвєтлогорськ – село Янтарне. За цей візит Депп нібито погодився на менший гонорар, хоча спершу йому пропонували більше грошей.

Всі ці роки ми спілкувалися в дусі: "Як життя?". У 2020 році у нас з'явилася ідея записати спільну пісню. Ми закинули цю ідею менеджменту Деппа. Протягом двох років велися переговори. Все ускладнювалося тим, що Депп судився з Ембер. Рік тому, після перемоги в суді (у червні 2022 року – 24 Канал), мені написали, що він готовий приїхати​,
– йдеться в коментарі учасника гурту.

Водночас той самий Максим Лисов говорить, що інформувати про приїзд Деппа зараз немає сенсу, адже це поки тільки в планах. Тож, чи справді приїде Депп до Росії, чи це чергова вигадка росіян – невідомо.

Депп вже бував у Росії

До слова, у 2015 році Джонні Депп разом з Елісом Купером та Джої Перрі заснував музичний гурт під назвою Hollywood Vampires. У 2018 році вони виступали з концертом у Москві, на якому його закидали спідньою білизною.

Джонні Депп з виступом у Москві: дивіться відео 2018 року

До 2018 року, Джонні Депп також "світився" у Росії. У ролику нижче можна побачити американську зірку на телебаченні, де він розповідав про фільм "Самотній Рейнджер".

Джонні Депп на російському телебаченні: дивіться відео

Також 2 роки тому Джонні Депп заговорив російською і запросив росіян переглянути фільм з його участю "Мінамата". Втім, росіяни використали це відео й опублікували його знову місять тому з заголовком, що актор нібито пропонує зняти санкції з Росії після повномасштабного вторгнення.

Чи підтримує актор Україну

Відомо, що Джонні Депп нещодавно на своєму виступі з гуртом Hollywood Vampires показали на сцені кадри з війни та український прапор. До того ж актор підтримав Революційні події в Україні у 2014 році та у 2016 році виступив у межах акції Voice Project з вимогою звільнити українського політв'язня у Росії Олега Сенцова.

Гурт Джонні Деппа підтримав Україну / Скриншот з відео