Дехто зі знаменитостей доповнив свій образ синьо-жовтою стрічкою, а хтось продемонстрував вбрання у кольорах українського прапора. Таким чином, зірки підтримали українців під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Якщо ви ще не бачили Дженніфер Еністон, в якої 39,9 мільйона підписників, підтримала Україну і допомогла біженцям

На початку вручення нагород, ведучий Леслі Одом-молодший розпочав урочисту церемонію зі слів підтримки для українців.

Хоча сьогодні ввечері свято, ми всі водночас зберігаємо місце в наших серцях для народу України та посилаємо наші думки, молитви та надії на мир,
– сказав він.

Аудиторія відреагувала бурхливими оплесками. А акторка Лаверн Кокс доповнила: "Сьогодні наші серця із нашими друзями в Україні. Ми підтримуємо їх і молимося".

Світові знаменитості, які підтримали Україну на SAG Awards 2022

Майкл Дуглас

Американський актор з'явився на червоній доріжці в елегантному чорному костюмі з вишитим значком у синьо-жовтих кольорах. На червоній доріжці він сказав журналістці, що це колір українського прапора. Крім цього, він додав:

Зараз чудовий час оцінити, що таке справжня демократія. Я просто дуже пишаюся тим, що зробили люди в цій країні (Україні, – Кіно24).

Майкл Дуглас також поділився своєю підтримкою в соціальних мережах, опублікувавши світлину з червоної доріжки. Шанувальники розділили з ним його підтримку, а один користувач просто написав: "Поважаю".


Майкл Дуглас на червоній доріжці SAG Awards 2022 / Фото Mirror

Леді Гага

Зірка "Дому Ґуччі" сказала: "Це прекрасний вечір, коли ми святкуємо всі разом. Але у світі стільки всього відбувається. Моє серце справді співчуває Україні".


Леді Гага на червоній доріжці SAG Awards 2022 / Фото Mirror

Ендрю Гарфілд

Ендрю Гарфілд відгукнувся: "Це так дивно, що я можу бути тут з усіма нашими колегами та нашою спільнотою, яка святкує в досить непростий день. Ви знаєте, зберігаєте те, що відбувається в Україні, у наших серцях".


Ендрю Гарфілд на червоній доріжці SAG Awards 2022 / Фото Mirror

Лаверн Кокс

Американська акторка зазначила: "З огляду на все це, що відбувається у світі, іноді буває важко знайти світло та надію. Сьогодні ввечері наші серця з нашими друзями в Україні. Ми стоїмо з ними та молимося за їхню безпеку".


Лаверн Кокс на червоній доріжці SAG Awards 2022 / Фото Jordan Strauss

Грета Лі

Грета Лі, яка нещодавно зіграла в "Ранковому шоу", вийшла на червону доріжку у приголомшливій сукні Marc Jacobs, створеної у кольорах прапора України.


Грета Лі на червоній доріжці SAG Awards 2022 / Фото Mirror

Зірки Шарі Белафонте, Дуґлас Годж, Тайлер Перрі прикрасили свій образ синьо-жовтою стрічкою / Фото People

Нагадаємо, підтримку Україні вже висловили такі світові знаменитості: Анджеліна Джолі, Ештон Кутчер, Девід Лінч, Флоренс П’ю, Марина Мазепа, Шеннен Догерті, Джаред Лето, Віра Фарміга, Сара Джессіка Паркер, Дженніфер Еністон та інші. Більше читайте тут.

Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дізнаватися важливі новини.