На фото залаштунків, які були оприлюднені джерелом, героїня Енн Гетевей "потрапила в автомобільне ДТП", чим викликала стурбованість у шанувальників. Адже обличчя зірки було в "косметичних" порізах та крові для одного із епізодів сюжету серіалу.

Цікаво Наталі Портман і Джуліанна Мур зіграють у фільмі про сімейні стосунки

Також, судячи з перших кадрів залаштунків шоу, велику увагу автори приділять моді, адже Адам та Ребекка відомі своїм яскравим стилем, натхненним 2000-ми. До речі, шоуранером серіалу виступає не маловідомий Лі Айзенберг, який придумав суперпопулярний серіал "Офіс".


Енн Гетевей на зйомках серіалу "Ми прогоріли" / Daily Mail

Про що серіал WeCrashed

Серіал базується на документальному подкасті, який розповідає історію стартапа WeWork та його непередбачуваний крах. Компанія з оборотом майже у 50 мільярдів доларів спеціалізувалася на створенні коворкінгів. У 2019 році після продажу публічних акцій стартап опинився у центрі скандалу з фінансовими махінаціями та токсичною корпоративною культурою.

Відомо, що до серіалу WeCrashed залучений зірковий акторський склад:

  • Джаред Лето зіграє власника компанії Адама Ноймана;
  • Енн Гетевей – його дружину Ребекку.


Джаред Лето та Енн Гетевей залаштунками серіалу / Daily Mail

Скандал навколо WeWork

У 2019 році розгорівся скандал навколо молодого стартапу та його засновників, яких звинуватили у фінансових махінаціях та, м'яко кажучи, не адекватній корпоративній культурі:

  1. New York Times писали про те, що засновник компанії Адам Нойман якось імпульсивно вирішив заборонити м'ясо у всіх приміщеннях WeWork (при цьому зберігши крижану ванну в своєму робочому кабінеті);
  2. The Guardian своєю чергою відзначала, що дружина Ноймана, Ребекка (сестра Гвінет Пелтроу) нібито звільнила декількох співробітників за "негативний настрій".