Коментар Мадса Міккельсена

У коментарі Associated Press Мадс Міккельсен розповів про перевтілення у персонажа Гріндельвальда та заміну Джонні Деппа у проєкті Warner Bros. Зокрема, актор зазначив, що чимало новин у ЗМІ щодо цих зйомок не відповідають дійсності. Так, Мадс Міккельсен спростував інформацію, що мав бесіду з Джонні Деппом щодо зйомок "Фантастичних звірів 3".

Читайте також Ембер Герд могла втратити роль у фільмі "Аквамен" через Джонні Деппа, – ЗМІ

Ні, я його навіть не знаю. Я зустрів його одного разу. Хотів би, щоб у мене був його номер телефону, але, на жаль, це не так, – зазначив Мадс Міккельсен.

Також актор додав, що ця роль буде особливою в його кар'єрі, адже йому доведеться зробити плавний перехід від Гріндельвальда у виконанні Джонні Деппа до свого образу.

"Чесно кажучи, я нічого іншого не можу зробити. Єдиний підхід, який я повинен мати – це з'єднати те, що він зробив і що я буду робити. Побачимо, що з цього вийде", – розповів Мадс Міккельсен.

Звільнення Джонні Деппа: що про це відомо

Після резонансних судових засідань Ембер Герд таки довела, що була жертвою насилля у шлюбі з Джонні Деппом. Служителі Феміди визнали чоловіка винним, а статтю The Sun, яка викривала напади актора на свою кохану, "по суті правдивою".

Водночас сам Джонні Депп також надавав докази того, що і він був жертвою домашнього насилля. За 2 роки стосунків актор неодноразово звертався до медиків із травмами, які під час сварок наносила Ембер Герд.

Одразу після оголошення вироку у ЗМІ поширили інформацію, що представники Warner Bros. шукають Джонні Деппу заміну. На роль Гріндельвальда взяли талановитого Мадса Міккельсена, який приступив до зйомок. А от з Джонні Деппом компанія вирішила розірвати контракт, виплативши весь гонорар за "Фантастичні звірі 3".