Про відмову від участі Добронравова повідомив російський актор театру і кіно Едуард Радзюкевич, який знявся у "Татусевих доньках". За його словами, Добронравов вирішив піти, бо "вистачить".

І ще Актор "Сватів" Добронравов публічно підтримав Росію: він відвідав окупантів у лікарні

Добронравова не буде у восьмому сезоні "Сватів"

Одіозний 60-річний Федір Добронравов у всіх попередніх сезонах "Сватів" – виконавець ролі Івана Будька.

Тут, як і в будь-якій іншій справі, все добре в міру. Щодо відходу Добронравова: треба розуміти, що кожен сам для себе вирішує, коли варто йти. І якщо Федя вирішив піти, то це абсолютно його справа, значить, вирішив, що вистачить,
– зазначив Радзюкевич.

Зйомки 8 сезону "Сватів" планують розпочати наприкінці 2022 року, щоправда, у Росії. Як відомо, Анні Кошмал пропонували знятися у продовженні, але зірка відмовила. Вона пообіцяла більше ніколи не зніматися разом із російськими акторами та в жодному російському проєкті.

До теми Хай роблять, що хочуть, – Анна Кошмал про зйомки "Сватів" у росії

Що відомо про позицію Добронравова щодо війни в Україні

Ще у квітні 2014 року російський актор дав інтерв'ю, де схвально відгукнувся про анексію Криму Росією.

У листопаді 2017 року СБУ заборонила в’їзд в Україну на три роки. Крім цього, він потрапив у перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Пізніше, у 2019 році, його виключили з чорного списку, а у 2020 році дозволили в’їзд в Україну.

У червні 2022 року Федір Добронравов відвідав російських окупантів у лікарні. Таким чином, він публічно заявив, що підтримує повномасштабне вторгнення росіян в Україну.